Eveet yılbaşı planlarınız neler?

evet arkadaşlar ben annem ve anneannemle pijamalarımı çekip keyif yaparım diye düşünüyorum sizlerin yılbaşı planları neler? :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar soruyor'a girip yilbaşı gecesi neler yapıyorsunuz sorularını yanitlarim herhalde.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Çalışıcam

1|0
    0|0
  • iş var çalışacagım

1|0
    0|0
  • evde oturup tv karsında cay içip cekirdek citlemek degil tabikiside dısardayız panpa kopacaz anlıyon mu :D

1|0
    0|0
  • Hristiyanmıyım ki noel bayramını kutlayayım?

0|0
    0|0
    • Yılbaşının hristiyanlık ile bir ilgisi yok, noel bayramı 24 Aralık'ta başlar 30 Aralık'ta biter. Cahilliğin de biri bin para

• Kafan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan

• @wzdaka Aynen ben tiner koklar gibi ıslak mendil kokluyorum bu onun kafası

• mojito bong kafası yaşıcaz

1|0
    0|0
  • 5 yıldızlı bir otelin 9. katındaki barda elimde şarapla yemek yerken kutlayacağım

1|0
    0|0
  • gel denize karşı hayal kuralım kanka :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• babaannemle uyumak :(

1|0
    0|0
  • Hiç bir planım yok:)

1|0
    0|0
  • Uyucam 😊

1|0
    0|0
  • yıl başı kutlamak kadar saçma gereksiz bişey yok. çevrendekilere iyi yıllar falan dersin olur biter. Asıl mekkenin fethini kutlayın yarın mekkenin fethi. onu neden kimse sormuyor ya? biride mekkenin fethini kutlayan var mı desin !!!

0|0
    0|0
    • mekkenin fethini kutlayıp kutlamadığımızı bilemezsiniz mekkenin fethini eğlenerek kutlayamazsın heralde sonuçta yılbaşında insanlar ayda yılda bir olsada onu bahane ederek EĞLENİYOR çevremizdeki 10 insandan 9 unun sahte gülüşler arkasına saklandığını farkında bile değilsiniz en azından insanlar ayda yılda bir içinden gelerek eğleniyorlar

• ya he he öyle. sana laf anlatamicam sen öyle düşünüyosun ben böyle eğlen o zaman

Yükleniyor...