Sizinle paylaştığım ikinci bestem, nasıl olmuş?

Söz ve müzik bana, yorumu hocama ait. Umarım beğenirsiniz. :)

https://www.youtube.com/watch?v=IwnKMrWU-qo

Güncellemeler:
...

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Guzel ama sozler biraz az mi sanki yani cok tekrara düşmüşsun gibi geldi bana bide biraz daha edebi sozler daha iyi daha yoğun olabilir

0|1
    0|0
    • Sözler az değil zaten tekrar ederek nerdeyse 5 dk yı bulduk. :) zaten her seferinde daha edebi sözler için uğraşıyorum. Eleştiri için teşekkürler. :)

• Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• şarkı biraz sakin başlayınca ilerisinde daha yüksek tonda ve hareketli devam etse güzel olurdu diye düşünüyordum ki zaten öyleymiş. ben sevdim, emeğinize sağlık.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Harika emeğine sağlık

0|1
    0|1
  • Yüreğine sağlık..

0|1
    0|0
  • Tebrikleeeer muzigeee devaaam 👍👍👍☝👍

0|1
    0|0
  • onur koç kıvamında, taktir ettim güzel başarılarınızın devamı

0|1
    0|0
    • Teşekkürler. Birkaç kaydımız ve kayda almadığımız besteler var. :)

• Bu parca daha hareketli söylenmeye ihtiyacı var bunu 1:20 den itibaren yakalamışsınız ağzınıza sağlık :)

0|1
    0|0
    • Ben şarkıyı 15 dk da yazıyorum genelde ezgisiyle birlikte çıkıyor zaten. Sonra akorlarıni hocamla çıkarıp hemen kayda alıyoruz vaktimiz çok olmadığı için. Yani bu şarkının tam düzenlenmemiş hali. Teşekkürler ayrıca. :)

• Guzel

0|1
    0|0
  • Güzel emeğine sağlık :D

0|1
    0|0
  • çok begendim

0|1
    0|0
  • Soz ve muzik guzel aslında ama ses uymamış sanki. Yinede güzel olmus 😊😊

0|0
    0|0
    • Durum şu ki, besteyi hocama sunar sunmaz birkaç okumayla kayda alıyoruz çok vaktimiz olmadığı için. Yani provasız tüm kayıtlarım. Hocam da tabii olarak eski alışkanlıklarına göre okuyor biraz. Teşekkürler. :)

• Güzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...