Sizi en etkileyen aşk filmi hangisidir?

En fazla 5 film koyabildim bunların dışında sevdiğiniz varsa yazabilirsiniz sevinirim...

Sinema delisiyim sormadan yapamadım :)

• Titanic
    67% (33)52% (13)62% (46)Oy Ver
  • Ps: I love you
    12% (6)12% (3)12% (9)Oy Ver
  • Ghost
    4% (2)12% (3)7% (5)Oy Ver
  • City Of Angels
    6% (3)16% (4)9% (7)Oy Ver
  • The notebook
    11% (5)8% (2)10% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim sıralamam anketteki gibi olduğu için Titanic diyorum ben :)
500 days of summer da geliyor erkeklerden helal olsun diyorum müthiş bir filmdi oda ankete koymamakla hata yaptım :)
Titanick açık ara önde :) Dahada geçilmez sanmıyorum :)

0|0
25|18

En İyi Erkek Görüşü

• titanic tabikide tek geçerim güzel bir anket olmuş üstad :))

0|1
    1|0
    • Titanic de öldükden sonra aşkını ispatlamıyor hiç değilse aşkı için ölüyordu adamcağız buz gibi suda donarak :) Bencede titanic...çokkk ağlamışdım çooooooook ühüüü ühüüüü :)

• ainenn aşk dediğin böyle olcak işte sevdiğin için öleceksin aşk budur öyle senin için ölürüm demekle olmuyo flimin güzel ve beni etkileyen tarafıda bu olmuştu sevdiği için ölüyor:)

Kızlar Ne Diyor 25

• o kadar çok ki aslında:)

sweet november o listede başı çekenlerden olmalıydı bence, sadece soundtrack i bile kendine aşık ediyor zaten :)

before sunrise.. herkesin kesinlikle izlemesi gereken bi film, bende çok da özel bir yeri var.

city of angels.. biraz fantastik bir kurgusu olmasına rağmen, beni etkilemeyi başaran aşk filmlerinden biri.

the illusionist.. aşk filmi kategorisine girmese de, kurgu bir aşk uğruna üstesinden gelinen zorluklar olduğu için o filmdeki güzel aşk beni çok etkilemişti. film genel olarak zaten harika..

blue valentine.. çok güzel bir aşk filmi, çoğu aşk filmine göre çok daha realistik ayrıca.

never let me go.. çok güzel çok etkileyici çok duygusal bir kitap uyarlaması. kitabını da okumuştum zaten filmi de harika.

the notebook, p.s i love you, eternal sunshine of the spotless mind; bunlardan bahsetmiyorum bile çünkü genellikle bilinen ve herkesi etkileyen güzel aşk filmleri.

daha çook var ama şimdilik bunlar aklıma gelenler :)

0|1
    0|0
  • göl evi ,kasımda aşk başkadır ve melekler şehri

0|1
    0|0
  • şıklardan birini sekmek zorunda kaldıgım için city of angels dedim etkili bi filmdir ama ama ama eternal sunshine of the spotless mind in üzerine tanımam :) Kate Winslet bombadır filmde duyguyu okadar net hissedersiniz ki mutlaka bir yerlerde yasamışsınızdır..izlemeyen varsa MUTALAKA izlenmesi gerekn filmdir...

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.sana - I'm Sorry I Love You- filmini tavsiye ederim.gerçekten şimdiki olan şapur şupur birbirini yiyen aşıklar gibi değil masumluk abidesi örnek olabilecek bir aşk.her sahnesinde seni ağlatmayı başarıyor.16 bölümden oluşuyor kısa dizifilm.ama yok böyle birşey yaaa...ahhh ahh.

0|0
    0|1
    • ama canım sinema sordum dizifilm desem True Blood olurdu benim için :)

• o zaman titanic taibikide kesinlikle ve kesinlikle.kaç kere ağlamıştım onda... :((( ama dediğim gilmide izle bak tavsiye ediyorummmmmm

• aklımda :)

• unfaithfull ne kadar ask fılmı kategorısıne gırer bılemedım ama ask ta var sonucta ben oyumu ondan yana kullanıyorum :)

ama bırkac tane daha var aklıma gelen

before sunrıse ı sıddetle tavsıye edıyorum bır de eternal sunshıne ın a spotless mınd

0|1
    0|0
  • kasım da aşk başkadır..just like heaven..not seni seviyorum..

0|1
    0|0
    • onuda ekliycektim The note booku tercih ettim :) teşekkür.

• tıtanıkten baska ask fılımı gormedım aglamıstım ılk ızledıgım zaman...

0|1
    0|0
  • Notebook kesinlikle

0|1
    0|0
  • selvi boylum al yazmalım

ps:ı love you

august rush

ve just like heaven

1|2
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever

rebemmer me

ıssız adam

üzgünüm ama seni seviyorum

hepsinde ağlamışlığım vardır ama anketten titanic tabii ki yine izlesem yine ağlarım.

0|1
    0|0
  • titanic'i hiç sevmiyorum. bu filmlerden bence ps: I love you...

0|1
    1|0
  • Tabiki not: seni seviyorum prof resmindeki adam cok karızmadık bu filmdede cok begenırım :)

0|1
    0|0
  • Sizi seviyorum diye bir film güzeldi ama :D tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Love Story

Çocuktum etkilenmiştim.

0|0
    0|0

• Titanic

0|0
    0|0
  • :o inanmıyorum yyaaa :)))

0|0
    0|0
  • ben hayalet filmini çok begenmiştim. Demi moore nin filmi .açıkcası pek fazla aşk filmi izlemedim .

0|0
    0|0
  • Issız adam.

1|0
    0|1
  • notebook, notting hill, lake house

0|0
    0|0
  • titanic cook guzel bir filmdi ama sonda olumde yine cok kotu oldummmm yaaa keske olmasaydiii

0|0
    0|0
  • O Kadın

0|0
    0|0
  • Bu şıkların içinde olan hiçbir film değil malesef.

0|0
    0|0
  • İncir Reçeli

0|0
    0|0
  • titanic dedim agladigim tek filmdir ama notebookun da hakkini yemesin kimse.;)

0|0
    0|0
  • kolpaçino =)) buyuk bı askla ızledıgım ıcın :S

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• The Butterfly Effect, anlamı ve yeri benim için çok ayrı olan bir film. (Devam filmleri de keşke ilki kadar iyi olsaydı.) İlk sinemada izlemiştim, daha sonra CDsini, daha sonra DVDsini edindim. Bu filmi izledikten sonra hayatta attığımız her adımın bizim ve başka insanların geleceğini hiç ummadık şekilde etkilediği fikri beynime yerleşti; bu yüzden geçmişte şu şöyle değil böyle olsaydı, şunu şöyle değil böyle yapsaydım nasıl olurdu, ya da iyi ki şunu şöyle yapmamışım diye çok düşünmüşümdür. Neyse, rahatlamak istediğimde, geçmişle tekrar hesaplaşmak istediğimde, geleceği yeniden yaratmak istediğimde bu filmi izlerim hala...

Eternal Sunshine Of The Spotless Mind, iki numaram.

Byosoku 5 Senchimetoru, üç numaram, uzun metraj bir anime; bu da dönüp dönüp izlediğim, hem konusu hem çizgileri hem müzikleriyle hazine bulmuş gibi sevindiğim filmlerden biri.

Ankette verilen listede ise Notebook'u ayrı tutarım.

Geçmiş, gelecek, olasılıklar, hafıza kayıpları, zamanda yolculuklar, çocukluk aşkları; bu konuları işleyen aşk filmlerine özel bir ilgim var... Anlatması, açıklaması uzun sürer, yorar şimdi beni.

0|1
    0|0
  • Dostum belki güleceksin ama Al yazmalım.Neden mi?Hayatımda ağladığım tek filmdi.(Ağladığımı fark etmemişim bile)Kadir İNANIRI tek geçerim

0|1
    0|0
  • Selvi boylum al yazmalım

Forrest Gump

0|1
    0|0
  • 500 days of summer

0|1
    0|0
  • İki Film Ghost Ve Ps: I love you

Bayılıyorum ikisinede

0|1
    0|1
  • Casablanca

0|1
    0|0
  • Ay lav yu (aşk her yerde yazıldığı gibi okunuz)

vel kam tı tınne

ibrahim & cesika ,

hahhahahahaha

0|1
    0|0
  • notebook. harika ötesidir benim için

0|1
    0|0
  • Titanic etkileyici bir filmdi ama kesinlikle ask konusunda siradadi.Klasik zengin kiz fakir erkek modeli bizim yesilcam filmlerinde de bol bol var bunlardan.

0|1
    0|0
  • 500 Days of Summer. Hem film sonunda çiftlerin yüzlerindeki ifadeyi sevdiğim için, hem de Zooey Deschanel oynadığı için.

0|1
    0|0
  • Leon adlı bir film izlemiştim. Sanırım 94 yapımı. Oyunculuk ve hikayesiyle harika bir filmdi. İzlemeyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • When marry meet sally - Nothing Hill - Atonement

0|0
    0|0
  • 50 first Dates vardı bir ara, iyi filmdi

0|0
    0|0
  • ''Göl evin''i izleyen yokmu bence o süper.. beni duygulandırdı en azından:)

0|0
    0|0
  • Ghost iyiydi (vaktinde).

0|0
    0|0
  • aynen

the Notebook

0|0
    0|0
  • Titanic

0|0
    0|0