Karikatür Sevenler Buraya ...

Aranızda karikatür sever varmı benim gibi merak ettim .Takip ettiğiniz beğendiğiniz karikatüristler varmı ?

Yiğit Özgür , Oğuz Aral ,Erdil Yaşaroğlu,Umur Sarıkaya ,Latif Demirci,Metin Üstündağ,Uğur Gürsoy,Selçuk Erdem karikatürlerini çok beğeniyorum .

Beğendiğiniz karikatürleri paylaşmak istermisiniz (link atarak tabiki) ...

Biraz eğlenelim ne dersiniz .Cumartesi neşesi olurmuş meğersem ,aklımdan bildim ki ben bunu :))

link

link

link

link

0|0
720

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç hiç unutmayacağım karikatür var. Ama kim çizmiş bilmiyorum, hiç ilgilenmem de. Baızarı çok komik oluyo 1-2 saat güldüklerim vardı. Hiç karükatür dergisi almadım.Konulu olanları hiç sevmem, zaten konulu Filim de hiç sevmem..Konusuz bir hayatı tercihedenlerdenim sanırım ..( Bir Filimi " Konulu" olark adlandıranların, diğer filimlerdeki konuyu anlayamıyacakları kadar gerize... olduklarını düşünür ve kendilerine söylerim)

0|0
    0|0
    • karikatürleri beğenmedinmi yani ?

• anlamadım mesaj at ... zahmet olmazsa ...

• bence de yazısızlar daha güzel, özellikle düşündürenler var ya onlar süper işte :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 7

• 2|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • link

Ayrıca Uğur Gürsoy'un Fırat karükatürlerinin hastasıyım :))

1|0
    0|0
  • En anlamlı bulduklarım link

1|0
    0|0
  • yeşil gözlü kır saçlı doktor karikatürü varmı :D

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bunlar penguen ve uykusuz takımı sanırım.

Eskiden daha ben mini minnacıkken dinazor diye bir dergi vardı. Cumhuriyetin yanında verilirdi. İşte o zamanlardan sevdim Feyhan Güver'i, Mehmet Çağçağ'ı, Atilla Atalay'ı. Yeni nesil, bu isimlerin yanında tırt kalır. Lemanda hala çiziyorlar neyseki. Lakin herkes leman okumaz. Hele benim yaşıtlarımda pek az.

0|0
    0|0
    • Geçenlerde hakkında dava açılan Bahadır Baruter de az arıza değil, hele Lombak'ta çok daha leşti hatırladığım kadarıyla :D Seneler önce okumuştum, herhalde o yüzden böyle oldum :D

• Ahaha Bahadırlarda var bir şey. Boysalı da pek farklı değil :)).

Yükleniyor...