12-20 Kasım 2011 Kitap Fuarı başlıyor, takip ediyor musunuz?

12-20 Kasım 2011 Kitap fuarı var

Bilenler bilmeyenlere...

Peki siz kitap okumayı seviyor musunuz?

Mesela ayda kac tane ya da yılda?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok severim kitap okumayı .. zaman veremem ,işlerimin yoğunluğuna bağlı .Çoğu gece kitap okumadan uyumam ,ortalamaya vurursak şayet sanırım 10 günde bir diyebiliriz .

0|1
    0|0
    • iyiymiş.

• Değişiyor. Sürekli kitap okuyamadıgıma pişmanım. Yılalr önce başlamak daha iyi olurdu en azından. Tabi derslerden fırsat bulamazdık ama yine de edebiyat ya daTürkçe dersleri oldugunda neden kitap okumaya teşvik ettirilmiyoruz bilemiyorum.

Kitaplardan sogutuyuorlar tabi yıllar önce. Üniversitede zaten Teknik bölüm sayısal bölüm okuyunca da kitaplar biraz itici oluyor tabi.

okuduklarım degişiyor . sen

• Fantastik ,gerilim ... Jean-Christophe Grang� , ursula le guin ,Dan brown .. vb yazarlar

kutsal kefen , 4 ün kuralı , şeytanın müridi gibi kitaplar ..

Kızlar Ne Diyor 6

• Her zaman okumasam da genel olarak severim. Bir kitabı bitirdikten sonra bir kaç gün ara veririm. Sonrasında gözüme kestirdiğim diğer bir kitaba başlarken çok hevesli olurum. Okuduktan sonra bile onları çok seviyorum,hiç bir zaman değiş tokuş yapmak gibi bir düşüncem olmaz.

0|1
    0|0
  • nerde ?

cok seversem en geç bi haftada bitiririm

sevmessem 1 yıl sürünür:((

0|1
    0|0
    • Nerdeeee mi? nerde mi?

birincisi ise kitap okumaya calışmalısın

ikinci nerde ise Tüyapta beylikdüzü :p

• ya olasılıksız okuyorum millet guzel dedi iğrenç yaa zorla okuyorum

• Ya bak olasılıksız ve empati 2 si de roman tarzı senaryo. film icin yazılmış birşey işte.

Belki kitapalrdan birinin sonunda bir alıntı var insanlar üzerinde yapılan deneyler falan falan diyor da. İkisi de senaryo resmen. yani bu kadar büyütülebilecek kitap degil bence.

O tipte bir sürü kitap var ya.

• kendimde gördüğüm en büyük eksik ne yazıkki düzenli bir okuyucu değilim

genelde siyasi kitaplar okurum onlarda çok sık değil

0|1
    0|0
  • Çok severim ayda 2 tane bitiriyorum yılda 10 tane falan

0|1
    0|0
  • kitap okumayı seviyorum

0|1
    0|0
  • yooo

ayda sıfırın karesi kadar kitap okurum :))

şaka bir yana eskiden çok okurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ktap okumak iyidir ama kitabin da doğrusunu bulmak gerek .)

Ben genelde bilinmeyen sırların konu alındıgı kitaplara bayılırım ..

Dan brown bunu başarabilen bir yazar...

Ayrı bir sırrı anlatan illuminati kitabı var . ama illuminati kavramıyla hiç alakası yok . bu tür gizli kalmış açığa çıkmamış , araştırma konusu olan kitaplar falan hep ilgimi çekmiştir.

Bana böyle kitap versinler hepsi Da vinci şifresi gibi sürükleyici olsun 10 tanesini bi ayda okurum..

Yani okumakda kitaba göre değişir :)

1|1
    0|0
  • Ne zaman kitap okumaya heveslensem , hep hevesim kursağımda kalıyor , sebep ne mi mazaret çok . :)

0|1
    0|0
    • kitap okumak güzeldir. Bazen sıkar ama uzun yolculuklarda ya da sabahları yolda okumak güzeldir.

Bir de ben becerebilsem. zorlanıyorum herkes gibi.

• internete fazla alışınca zor oluyor zaten. Cünkü internette bir kac cümle okuduktan sonra "haa tamam " diyoruz gerisini okumayınca düz mantık ortaya cıkıyor.

• Kitap okurken gözlerim bozuluyor ondan okumayı sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • BT desin gözlerin zaten bozulmuş artık ne kandırıyorsun kendini

Sevmiyorum de yeter. :p

Yükleniyor...