2016 senesinde okunması gereken kitaplar nelerdir?

Zamanı geldi. Her sene sonunda kendime liste yapıyorum. Bu kitaplardan, benzerlerinden okumaya gayret gösteriyorum. 2016 için de liste yapmaya başladım.. Sizler ne tavsiye edersiniz? Ya da siz neyi okumayı planlıyorsunuz?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• senin gibi içi aydınlık insanlara ihtiyacımız var.

0|0
    0|0
  • Çakırcalı Mehmet Efe...

0|0
    0|0
  • pompa teorisi :) burdaki pompa kelimesi argodaki sevişme anlamı deyil kalbin kan pompalaması anlamına gelir :D

0|0
    0|0
  • çıksında bi:) ama ahmet ümit favorim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ahmet Ümit'in Elveda Güzel Vatanım kitabı listende yer edinmeli bence. Ben de daha okumadım ama en kısa zamanda ulaşacağım inşaallah. :-)

1|0
    0|0
  • Benim okuyacaklarımın listesi=
    Dövüş kulübü
    Budala
    Uğultulu Tepeler
    Araba sevdası
    Devir
    Verinika ölmek istiyor
    İçimizdeki şeytan
    Otomatik portakal
    Rosie project kitapları
    Sana önerebileceğim kitaplar=
    Trendeki kız
    Ölüm şarkısı
    Cehennem
    Baba ve arkadaşım
    Sana gül bahçesi vadetmedim
    Suç ve Ceza
    Mucizeler yağarken
    İskender
    Senden önce ben
    Ateşböceği yolu kitapları olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben okuduğum kitapların listesini yaparım. Bu sene 30. Kitabımı okuyorum şu an . 2016 da halit ziya uşaklıgil mai ve siyah , nermin bezmen kurt seyit ve şura , namık kemal intibah, cezmi , iskender pala şah ve sultan gibi kitapları okumayı düşünüyorum. Sıkılmazsan sana da öneririm.

1|0
    0|0
  • Kur an ı Kerim i tavsiye ediyorum <3 :D

3|1
    0|0
    • Helal, her şeyi oku ama Kur'an okuma. Bir müslümana yakışır mı? Anlayarak okunmalı.. Sadece arapçasından değil.

• liste yapiyosan bir cogunu okumussundur diye dusunuyorum ama okumadiysan steinbeck okunmali

1|0
    0|0
  • 2016da klasikleri okumaya başlamak istiyorum.

0|0
    0|0
    • Klasiklerden daha önce okuduklarimi tekrar bu sene okumak istiyorum. Victor Hugonun sefillerini okuyali cok oldu, tekrar okumali, suc ve ceza tekrar okuyabilirm... hmmmmm

• Kürk Mantolu Madonna

0|0
    0|0
  • Uzun zamandir kitapları takip etmiyorum maalesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...