Ozellikle erkekler cevap yazarsa cok mutlu olurum

erkek arkadasim gece 12de 1de eve gidiyo , erkek arkadaslariyla hep gotdokleri kafede oluyorlar .ama ben gicik oluyorum .sizce bu normal bisey mi? yani o saatde eve gitmek ,yoksa sorun bende mi?

Güncellemeler:
zaten evimizin pencersinden kafe gozukuyo ,yani orda olduguna eminim .ama biktim artik surekli orda olmasindan :(

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Seni oralarda gözle, sözle aldatmıyorsa, seni ihmal etmiyorsa bir sakıncası yok.

0|0
    0|0
    • kafe evimize yakin yerde ,pencereden izliyorum .psikopatmiyim neyim ya

• 2mizde ayni is yerinde calissak keske diyince direk havuza atlar gibi gibi konuya daldım :/ sustum :)

• :D anladim

Erkekler Ne Diyor 16

• gece hayatına onem veren ve dısarda huzur bulan bır ınsan ıse .. bunu ya degıstırmelısın yada uzaklasmalısın .. cunku oyle bır ınsan ıle ılerıye donuk ılıskı yasanmaz :))

0|0
    0|0
    • 1-2 saat oluyor arkadaslarla oda mahele kafesi zaten bar falan degil yani .bilmem sorun bendemi ne

• ya ne alaka o anlamda demedim vallaha

• ıyı oku yazdıgını :S bak ne anlama cıkıyor

• sürekli oluyorsa bu senin nasıl biri olduğuna göre sinirini bozabilir. ben senin yerinde olsam rahatsız olabilirdim bu durumdan, ama bazısı hiç olmaz...

0|0
    0|0
    • bende rahatsiz oluyorum zaten :(

• benim tabii aklıma İstanbul'da İstiklal Caddesi'nde bar bar gezen bir tip imajı çizdi, ama madem evinizde görebiliyorsun, pek de önemli değildir :)

Tabii İstiklal Caddesi'nde oturmuyorsan :)

• hayir o taraflar degil iyiki ))) mahelle kafesi gibi biryer ,izliyorum hep pencereden hangi arkadasla girdi falan kafeye

• Evet eski kız arkdasımda sık sık bundan yakınıyordu onun için zamanı biraz geri aldım eve 10 da gitmeye başladım erkek arkadasını da bu konuda sınayabilirsin çok sıkmamak şartı ile onun yaşamında artık seninde söz sahibi olduğunu az buçuk belirtmelisin

0|0
    0|0
    • bide is ariyor is konusunda arkadaslarla felan sohbet edyoruz diyor .arkadaslarda pek yabanci degil bana uzaktan tanidiklar merhaba merhaba yani

• iş olmadığı için takılıyordur o saate kadar sıkma fazla istersen zaten sıkıntılıdır

• haklisin galiba (

• erkek erkeğe sohbet ediyorlardır, ben de yaparım onu çok da keyif alırım.. Sinirlenecek şey olması senin anlayışınla ters orantılıdır sadece..

0|0
    0|0
    • ne konusuyosunzki siz? hep merak ederim zaten

• sonuncu cok igrenc espriydi ama )) hmm anladim

• özeti bu ama :)

• Arada olur ama hergünse biraz anormal.

0|0
    0|0
    • hergun yok ,1-2 gunden bir .

• bagircam bana ne :D saka saka ,sakince usul usul melek gibi konuscam .tskler tavsyelern icin

• Yazış stilinden kızgınlığın belli :D

Rica ederim.

• sorun erkek arkadaşında aklı başında bi adam o saatlere kadar kalmaz...(Yalnız adam)

0|0
    0|0
  • Kategori ne alaka diyecektim ama seninkinin kahve kültürüymüş konu ://7

0|0
    0|0
    • :D cok guldum .hangi kategoriye yazacagimi bilemedim ))

• yazik ama :D

• yazık değil ya ama atınca hemen kafanı içeri sok görmesin seni :/

• off şimdi kafeden bı kızda dusurur yakında nabcan sen sımdıden arayısa gir bence

0|0
    0|0
    • hayir ya ne kizlar ,bu kafade sadece mahelle cocuklari oluyor .icim rahat o yuzden

• Sen orata gittiğinden eminsen sıkıntı yok ama cafe ye diye başka yerlere gidiyosa onu bilemem :)

0|0
    0|0
    • pencereden izliyorum kafeye gidyo :D

• hayir aramiyorum oyle .neden biliyomusun? cunki ben arkadaslarimla oldugum zaman o oyle yapiyor ve ben hic sevmiyorum ,rahatsiz oluyorum .bana yapilani yapmam ben )) tavsiyelern icin tsk ederm )

• Kısacası her şeyin fazlazı zarar merak,kıskançlık vs. diyip kapatıyım ozmn nedemek :)

• ne var ya bunda ?!?!?! son derece normal bence...

0|0
    0|0
  • normal tabi ne var bunda yahu

0|0
    0|0
  • olabilir de olmayabilir de...

0|0
    0|0
  • Elleme bırak çocuğu gezsin.

0|0
    0|0
  • sorun sende değil onda

0|0
    0|0
  • sorun arkadaşında ve o sate kadar dışarıda olmasına izin veren ailesinde.

0|0
    0|0
    • ama 20 yasi var ,cokda kucuk degil aileside bisey diyemiyor

• sıkma cocugu simdiden,evlenirseniz hayatını zindana ceviricen zaten

0|0
    0|0
    • ama o bana izin vermiyoki arkadaslarimla sIk sIk bulusuyum :(

• o başkasıın oluyosa :D

• Allah ne yapacigini bilir ,Allahin isine karisamam ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• benimkide öyle. gitme diyince saklı saklı gidiyor.

0|0
    0|1
    • aynen :( bide bana diyo arkadaslarinla sIk sIk bulusma diye

• aynen aynen

• ayni durumdayiz desene

Yükleniyor...