Aynada guzel cikiyoruz normalde hakki bulut gibi neden?

Aynada resim cekerken guzel cikiyoruz poz veriyoruz normalde cekerken ise neden cok degisik cikiyoruz ? Mesela aynada durun kendinize bakin iyisiniz birde o uzakli foto cekince normal olarak neden aynadaki gibi cikmiyoruz degisik cikiyoruz? Sinir bozucu ya

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• güzelllik bakmakla değil görmekle alakalı

aynaya bakınca sadece kendimiz göreceğimizden sorun yok güzel görüyoruz

ama o kareyi ölümsezliştirince bir makineyle başkasıda göreceğinden bakış açımız bile değişiyuor o fotoya karşı

0|1
    0|0
  • offf bende ayı dertten muzdaripim :( ışıktan diye düşünuyorum. bide camera benım kadar pikselli göremıyor heralde :p

0|0
    0|0
  • benda aynadan aynaya değişiyo banyo kötü odam idare eder annemlerin odası müthiş salon mükemmel gibi ama ışıktan kaynaklı bir durum

0|0
    0|0
  • beyinle ilgili bir durum :) insan kendini olduğu gibi canlı olarak nasıl görmek istiyorsa öyle görüyormuş aynada, bir yerde okumuştum :)

0|0
    0|0
  • profesyonel makinayla aynadaki gibi aslında

0|0
    0|0
  • hakkı bulutu niye örnek veriyosun anlamadım. fotojenik değilsen yapacak bişey yok ama herkesi ALLAH yaratmış unutma...

0|0
    0|0
  • Deniyecegim bunu.

0|0
    0|0
  • Tum suc hep o fotograf makınalarında:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hakkı bulutun neyi var kendini beğenmiyo olabilirsin milleti niye örnek gösteriyon fotojenik değilsen bi ne yapalım

0|1
    0|0
  • aynada iyiyse biz de deneyelim. hiç öyle bir girişimim olmadı bugüne kadar. ben de diyorum nedir bu tipsizlik bendeki. keramet aynadaymış demek

1|0
    0|0
  • slr fotograf makinesi lazim sana acil.Ozguvenini tekrar kazanman icin .d

0|0
    0|0
  • aynay bakıyorum süperim,fotografa bakıyorum çbk sil onu sil çbk!?!

0|0
    0|0
  • bende fotoğraflarda pek iyi çıkmam ama canlı canlı fıstık gibiym

0|0
    0|0
  • bazı insanlar fotojenik değildir bu çok normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...