Erkek arkadaşımın ailesi tutucu. Bir süre ara verelim dedi. Ne yapmalıyım?

Erkek arkadaşım doğulu. Ailesi tutucu. Ben bir kız olarak ona göre daha serbestim bu ilişki konumunda.

Dün ailesiyle tartışmış benim yüzümden, ailesi benden ayrılmasını istemiş.

İster de biliyorum, erkek arkadaşımın bana olan sevgisinden şüphem yok ama bi süre ilişkimize ara verelim dedi. Ben de tamam dedim ne yapıcam bilmiyorum.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tutumlu derken sanırım tutucu demek istedin. Tutucu meselesine göre düşününce sorunu, doğu kültürü almış bir ailenin serbest bir gelini kabullenmesi cidden zor. Sevgilin senin dediğin gibi seni seviyorsa, ailesi ile konuşup mutlaka ikna etmek için elinden geleni yapacaktır. Şu an için yapabileceğin veya yapmanı gerektirecek bir şey yok. Mecburen bekleyeceksin.

0|0
    0|0
    • baska carem yok gibi görünüor galiba beklemekten baska

• evet ailesini asla cigneye mıor onlara asla karsı gelemz biliyorum ama ikna calişir die düşnüorum...:(

• Ailesini çiğneyemez ama mert olur bizim doğu insanımız. Bence elinden geleni yapacaktır.

Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• İşin zor çünkü sevgilin doğulu ve belli kuraları var ya o kurallara uyarsın yada sevdiğinin ailesi ile konuşup olayı halletmesini beklersin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle ayrıl..neden mi.. bu adam ailesiyle tartışıp seninle ara vermeyi teklif etmiş bu bir. ikincisi kültür farkı sanıldığından daha büyük sıkıntılar doğuruyor ilişkilerde..ben doğulu biriyle 5 yıl çıktım..çok da ii tanırım onları..kendilerine göre keskin kuralları var içlerinde..bunu başta göstermese bile ortaya mutlaka çıkıyor. kıyafetinden erkek arkadaşlarına gittiğin yerlere kadar karışacak..meraklı demişti dersin..

0|1
    0|0
    • Doğru tespit. Bir erkeğin ailesi ile ortak karar vermesi son derece rencide edici olabiliyor. Bu şu demek. "Sen ikinci kadınsın".

• annenin yeri tabiki ayrı ama çocuğunun seçimine saygı duymalı

• birşey yapma.. bence o kararını vermiş gibi görünüyor.. kibarca söylemiş tabiki , ben bile ailem istememesine rağmen kız olmama rağmen ve deli gibi aşık olmama rağmen ayrılmıyorum sevgilimden,., seninle olmayı gerçekten istese net bi şekilde bunu sanada ailesinede baştan kesinleştirmeliydi bence..

0|0
    0|0
    • bilemıorum ya bnden ayrılmıcagını düşünüorum ama kafam cok ama cok karısık..

• Sen sadece bekle canım yapacağın başka bir şey yok...

0|0
    0|0
  • mutlu olamazsın ayrıl gitsin. sana erkekmi yok. benimde öyleydi eski cıktığım ve sonunda annesi ayırdı bizi. bosverrrr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...