Senaryo örneği lazım , çok acil arkadaşlar?

senaryo çekişmiş bir filmin olur ise daha işime yarar, ama bulmal zor olduğu için şu an hertürlü senaryo kabülümdür.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Senaryoyu yazayım mı yoksa direk filmin linkini mi atayım? Duygusal Film ama..

0|0
    0|0
    • yok bana mesela matrix inception gibi bilim kurgu filmlerinin orjinal senaryoları lazım

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen daha kendin bir sey yapamayacaksan neden bu isi yapiyorsun ben de yapacagim ama senin yaptigini yaparak degil

0|0
    0|0
    • kimse anasının karnından senarist doğmuyor , kaldiki tüm türk filmleri ve türk şarkıları hepsi arak, bide senaryom bitti karşılaştırma geregi duyuyorum

• Ben de senin gibi olmayacagim daha kendi düsüncelerin yok

• tatlım ilkokuldaki öğretmenine şiir yazmıyon daha yüksek not almak için bunun adı senaryo yazılabilecek en zor yazı. hem yaz seni tutanöı oldu. ben sizin gibi başkalarının başarılarını hazmedemeyen çevreden değilim zaten cahilsiniz bu işlerle yğraşsaydınız sizinle sohbet ederdim

Erkekler Ne Diyor 1

• Senaryo mu yazamıyorsunuz? Yoksa konuya sahip mi değilsiniz?

0|0
    0|0
    • Hersey tamam sadece bili kurgu orginal senaryoyla kiyaslama ve karsilastirma gerekiyor

• değiştirme yapmayacağım amacımda zaten oydu. hiç proje görmeden kendi ğrojemi bitirmek başarının sırrı burada. bir çok yönetmen hiç kitap okumamıştır ve başkaşarının filmini izlememiştir. ama şu ana. kadarda hiç sağlam bir filmin sensryosunu görmedim içeriklerini merak ediyorum

• Ben bilim kurgu yazarıyım. Beni ayrıran en önemli özellik ben olmam. Kimsenin kalemi gibi değildir benim kalemim. Ben filmler de izledim bazı kitaplar da okudum. Bunlardan esinlenerek veya etkilenerek yazmadım eserlerimi. Ama alanında başarılı olanlar nasıl neden başarılı olmuşlar bunu bilirim. Ve kitaplarım genede benim istediğim gibi olur. Endişen olmasın senaryonu özgün bir şekilde yazdıysan zaten o senin eserindir. Merak ediyorsan "Başlangıç" filmini izleyebilirsin kurguda senaryoda oyunculukda da başarıya imza atmıştır. :)

Yükleniyor...