Bu sözcüklerle anlamlı bir cümle kurabilir misiniz?

Bu sözcüklerle anlamlı bir cümle kurabilir misiniz? :D Beğendiğime eig vereyim arkadaşlar. :D

-Terlik
-Çocuk
-Rüzgar
-Yoğurt

Güncellemeler:
Çocuk rüzgarın etkisiyle yoğurdu üzerine döktü ve annesinden terliği yedi :'')
Güncel. :D

1|2
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Rüzgar hafiften eserken ayağındaki pofuduk terliklerle küçük çocuk annesinin yoğurt yapışını seyrediyordu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rüzgarlı havada dışarıya montsuz çıktığı için zaten çocuğuna kızgın olan anne, yoğurduda döktüğünü görünce terliği ağzına yapıştırdı. :D

4|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Annemin terlikle kovalamasini veya nokta atisi yapisini sekerli yorgur yemeyi ruzgarda deliler gibi kosmayi ozledm coxuklugumu ozledm

0|2
    0|0
  • Terlik rüzgar gibi yoğurt yiyen çocuğa çarptı ☺ 🙏

0|1
    0|0
  • Ayağında terlik olan bir çocuk, rüzgara karşı yoğurt yarışması yapıyordu

0|1
    0|0
  • Rüzgarli havada, terliklerini giyip yogurt almaya giden cocuk, yogurt yerine ülker cikolatali gofret alip döndü 😅 (cikolata hastasi Ben Yine cikolatasiz bir cümle kuramadim)

0|2
    0|0
  • Çocuk yoğurdu yerken rüzgarın esmesiyle üzerine döktü ve anası terlik fırlattı.

0|1
    0|0
  • Firlatilan terlik çocuga deyicekken ruzgar yon degistirdigi icin masaya carpip yogurtu doktu

0|1
    0|0
  • Çocuk yoğurdu döktüğü için sinirlenen annesini elinde terlikle görünce evden kaçtı ve rüzgara karşı koşmaya başladı. :D

0|1
    0|0
  • Terlikleriyle dışarıya çıkıp rüzgarın olduğunu farkeden çocuk, yoğurdunu yemeye devam etti.. Durmuyordu, yedikçe yiyordu :D

0|1
    0|0
  • çocuk yoğurdunu yedikten sonra terliklerini giyinip rüzgarlı havada yürümeye başladı

0|1
    0|0
  • Rüzgar çocuk! Terliğin yoğurtlandı.

0|1
    0|0
  • rüzgarda terlik yiyen çocuk yoğurtlarını giydi

0|1
    0|0
  • Kucuk cocuk o ruzgarli havada terliklerini giyip yogurt almaya gitti

0|0
    0|0
  • Aniden çıkan rüzgardan kaçmaya çalışan çocuğun terliği düştü onu almaya eğilince kafasına bir kazan yoğurt düştü ve neye uğradığını şaştı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Annesi terliği çocuğuna fırlattı ama rüzgardan olsa gerek terlik doğruca yoğurtçunun suratına yapıştı. Kadın o kadar mahcup olmuştu ki yoğurtçuya bir kere vermek zorunda kalmıştı. Yoğurtçu kadını kendi evinde ilik gibi kemirirken kadının kocası onları yatakta yakaladı. İlk on saniye kızgın olan adam on saniye sonra birden bire şaşkın bir ifadeyle baktı ve yoğurtçuyu alkışlayıp ''Bravo bravo yok böyle bir sevişme yirmi yıldır bu kadınla sevişiyorum senin gibi yapamadım kardeş'' dedi ve yoğurtçunun elini sıktı. Böyle basit bir çocuğa terlik fırlatma olayı tarzım değil bir pembe diziye dönüştü.

0|1
    0|0
    • Türk dizisi senaryosu yazacak adamsın :D

• Rüzgârlı havada yoğurt yiyen çocuk terliğini ağaca atti😅

0|1
    0|0
  • Soğuk ve rüzgarlı bir gündü, Kadın eve henüz gelmiş ve kapının önündeki terliklerini giyerken çocuğuna seslenmişti, fakat evde kimse yoktu bir an düşünüp''okuldan henüz gelmemiştir'' dedi ve hemen sobanın yanında bulunan battaniyeye sarılı mayaladığı yoğurdu açtı ve onu buzdolabına götürdü... ;) 3-5 kelime daha versen roman yazarım valla güzel birşey başlattın gibi

0|1
    0|0
  • soguk ruzgarli bir aksamda, terlikleriyle usuyen ama yogurt yiyen cocuk

0|1
    0|0
  • Cocuk annesine anne karnim acikti bana yogurtlu ekmek gonder, der anneside cik yukari kendin al essek sipadi der terligi firlatir ruzgar dan terlik savrular yoldan gecen dedenin kafaya duser. Cumle degilde hikaye oldu biraz :D

0|1
    0|0
  • Rüzgarlı havayı pencereden seyreden çocuk bir yandanda yoğurt yiyordu.. Annesinin Garen ultisi gibi gelen terliğini farketmedi ne mi oldu savaşı onlar kazandı :P

0|1
    0|0
  • Rüzgarlı bir günde terlik giyen çocuk yoğurt yiyordu

0|1
    0|0
  • Rüzgar şaçlarını savuruyordu ayağında terlik yoğurt yiyiyordu çocuk 🎈

0|1
    0|0
  • Yoğurt gibi katıydı rüzgarın terlikli çocuğun yüzüne vuruşu..

0|2
    0|0
  • Terlikli çocuk rüzgarlı havada yoğurt yedi.

0|1
    0|0
  • terliğe dökülen yoğut çocuga rüzgar gibi çarptı : DD

0|1
    0|0
    • :D :D :D

• minik çocuk , öfkesini kusarcasına, gökten yoğurt beyazı esen rüzgara dogru , terliğini savuruverdi.

neyse hoşuma gitti cümle kurmak. çocukluguma döndüm

• Eğlenceli evet :)

Yükleniyor...