#İstanbul'u Böyle Gördünüz mü (2) ?

#İstanbul'u Böyle Gördünüz mü (2) ?
#YeniCamii

#SalıPazarı

#KurbağalıDere

#DemircilerÇarşısı

#Başıbüyük

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Türk Fotoğraf Sanatçısı Aydın BÜYÜKTAŞ İstanbul'un En Ünlü Tariihi Yapılarını ve Günlük Yaşam Alanlarını Havadan Fotoğraflayarak Bu Mekanları Farkı Bir Boyuta Taşıyan Kolajlar Kurgulamış

Edwin Abbot'un Flatland: A Romance Of Many Dimensions Kitabından da Esinlenerek Hazırladığı Düzülke Serisinde Çeşitli Açılardan Çekilen Fotoğraflar Üç Boyutlu Geometrik Düzlemler Esas Alınarak Birleştirilmiş ve Ortaya Çekici Kıvrımlara Sahip Bir Uzam Algısı Çıkmış.

Gerçeklikle Oynayan Fotoğraf Serisi Bizi Tanıdığımız Bildiğimiz Mekanlarda Gerçeküstü Bir Gezintiye Davet Ediyor.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

0|1
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız ben bunlara bayıldım :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• harika olmuş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 11

• Birde eski İstanbulun resimleri olsaydı ne güzel olurdu..

0|1
    0|0
  • İstanbula hiç gitmedim gidersem çok gezegegim yer var 😅

0|1
    0|0
  • Basım döndü ama güzel

0|1
    0|0
  • inception sahneleri geldi aklıma, güzel olmuş bence. ayrıca herkese helikopter ile İstanbul turu öneririm, çok uçuk fiyatları da yok

0|1
    0|0
  • İnception...

0|1
    0|0
  • Vaay ne güzel yermiş.☺

0|1
    0|0
  • cok güzel :D

0|1
    0|0
  • çok seksi olmuş

0|1
    0|0
  • Çok güzeller..

0|0
    0|0
  • Oo süper

0|0
    0|0
  • Resimler $ahane cikmis! İstanbul bu sehir'de oldugumda icimden busuru kursunlar cikiyor sanki.. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...