Önerebileceğiniz korku veya bilim kurgu filmi varmı?

önerebileceğiniz korku veya bilim kurgu filmi varmı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bilim kurgunun en sağlam üyeleri olarak başlangıç ve yıldızlararasını tavsiye ederim bunun yanında çaresizliği ve uzayın o büyüleyici sessizliğini iyi aks eden yerçekimi filmi de izlenmeye değer. Korku filmi olarak bir çoğunda gördüğümüz basit vr ani çıkışlardan başka bir şey olmayan sözde korku filmlerinden olmayan, Lanet'i tavsiye ederim. Fantastik kaçar hafif gerilimle hafif de eski bir film olarak Pan'ın Labirenti'ni tavsiye ederim.
    Bonus olarak, bilim kurgu ve aşkın birleşimi ve tatlı anlatımıyla Sil Baştan, klasik zombi filmlerine farklı bir görüş katarak Sıcak Kalpler'i tavsiye ederim. İyi seyirler dilerim. :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay bilemiyorum ya hiç kimse var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ruhlar Bölgesi 1-2-3, kesinlikle izlemelisin.

0|0
    0|0
  • amerikan pastasını izle

0|0
    0|0
  • İnanisimiz icabi turk korku filmi serileri her ne kadar vasat cekim de desek bir etkisi oluyor. Tavsiye ederim;)

0|0
    0|0
  • bilim kurgu ama korkacağını düşünüyorum: prometheus.

0|0
    0|0
  • korku kapanı 1 2 3 4 . süper bir gerilim serisidir tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
  • İnterstellar , edge of tomorrow , mad max-fury road , chappie

0|0
    0|0
  • el cin
    dabbe serisi
    semum
    siccin

bunları beğenerek izlemiştim

0|0
    0|0
  • İzlemediysen mr. Nobady yi izle... efsanedir...

0|0
    0|0
  • Annenin amınııı oneriyorum

0|0
    0|1
    • Kes ya güzel kardeşim hadi ordan git önermiyosan kalabalık yapma arkadaşım herif

• La n canım ben o yorumu yapan değilim sana küfür eden kişiye yazdım onu

• Geri zeka lıyı canım olarak düzeltenlerinde a. M k

Kızlar Ne Diyor 3

• İnterstellar, inception fantastik bilim kurgu. Predestinationnbilimmkurgu sayiliyo mu bilmem ama beyin hucrelerini yakacak cinsten. Ucunu de tavsiye ederim eger izlemediysen

0|0
    0|0
    • O presdestination dediğin film paradoksal bir konuyu işliyor yani ne başı net nede sonu ve evt gercekten algılamak zor ben hayatımda ilk defa 2 kez izleyerek anladığım zor bir filmdi ve evt beyini darma duman ediyor ee nede olsa paradoks onu başı belli değilki.

• @Anfıl Zaten anlamak icin yapmamislar bence). Hikaye zaten karisik, yapimcilar bir iki detay daha koyup iyice cikilmaz durum olusturmuslar. "Zaman makinesini icat edip dedenizi oldururseniz.." sorusuna benzetmisler.

• Uyumsuz
    Kuralsız

0|0
    0|0
  • The ward, the collection 1 ve 2, Insidous 1 ve 2, 3 beş para etmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...