Aranızda tarih okuyan var mı?

Tarih okumak istiyorum üniversitede ama okuyam arkadaşlarım tavsiye etmiyor zor falan diyor. Sizce nasıl?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tarihe merakın varsa Çokta zewkli bence ben tarihi oldum olası çok severdim ve hala öyle :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• benım arkadasım okuyor bolumun zor oldugunu soyluyo.

1|0
    0|0
  • Ben de Marmara tarih öğretmenliği mezunuyum. Güzel ama tutucu bir bölüm. Bir de Osmanlıca dersleri zorlayıcı.

1|0
    0|0
    • Anlatir misin bana biraz genel olarak

• ben çok severim tarihi yandal olarak okumak isterdim. Çok zevkli eğer tarihini seviyorsan. Yeni şeyler öğrenmek ve farklı bakış açılarıyla olayları süzmek istiyorsan.

0|0
    0|0
    • Peki ogretmenlik haricindeki diger konumlarda bilgin var mi :)

• Tam olarak hangi konumları soruyorsun ?

• Tarihi okuduk tamam sonra hangi meslekler yani

• hayır fakat okuduğum kitaplar sayesinde epey genel kültür bilgisi edindim

0|0
    0|0
  • meslek olarak ne düşünüyorsun? önemli olan o..

0|0
    0|0
    • Cook kararsizim

• Oneri?

• meslek önerisi yapmam doğru olmaz, meslek herkesin kendi tercihidir ve hangi mesleği yapmak istediğine kendisi karar vermelidir.

• tarih okuyup nolcan?

0|0
    0|0
    • Bide o var .

• Cok iyi diyebilirim ama bi hoca yzuunden sogudum ?

• ünide hoca olmak tanıdıkla alakalı değil yalnız. işinde iyi olan herkes torpilsiz de hoca olur. bunu bütün hocalarım söylüyor bize, işinde iyi olanın önüne kimse çıkamaz o kadar basit değil sistem.

• ne işin var arkadaşım ekmek nerdeyse git onu oku benceee :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tarih değil de edebiyat okuyorum. Bizim bölümden daha kolay emin olabilirsin. Onların osmanlıca dersleri bile bizden basit.(kendi okulum için konuşuyorum)

0|0
    0|0
    • Eğer çok iyi olursa işinde gerek kalmaz tanıdığa hoca olmak için haklısın.

• Cok teaekkur ederim o zamaan

• Rica ederim.

• Zormu istiyosun:) gel muhendislik oku hem zevkli hem zor

0|0
    0|0
    • Zevkli olduguna emin misiin :)))

• Ne okursan oku yabanci dil olcak , ben şu an ingilizceyi hallediyorum, seneye otomotiv dusunugum icin almancayi da ogrenicem

• Haklisin

• Sözel misin? Eğer sözel isen doğru düzgün meslek yok zaten. Tarihi seviyorsan kesinlikle oku. Bırak milleti. Sözelde doğru düzgün bir meslek yok ve bu yüzden sevdiğimiz mesleğe yönelmeliyiz. Seviyorsan tarihi ve biraz bu konuda iyiysen. Kesinlikle tarihi düşün.

Haa şunu da söyleyeyim evet bölümü okumak zormuş. Zoru bırak para yok ucunda. Çok çalışmak lazım.

0|0
    0|0
    • Yabanci dilim hoca yuzunden sogumustum simdi tekrar dile dondum sagol bilgin icin :))

Yükleniyor...