Oyuncu olmaya nereden başlamam lazım?

Oyuncu olmayı düşünüyorum ama nereden başlayacagımı, nasıl keşfedilecegimi bilmiyorum içimde o yetenek var fiziksel olarakta esas kız denecek bir yüzüm var. Namusu ve şerefiyle oyunculuk yapanlardan olmak istiyorum nereden başlamam lazım?

Güncellemeler:
Fiziksel olarak esas kıza uyacak bir yüzüm var yani genelde esas kızlar masum, bebek yüzlü vs. olur ya o anlamda söyledim yoksa ajanslarda keşfedilebilmem zor ne yazık ki genelde uzun boylu kızları oynatırlar benim boyum 1.67

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• "Namus ve Şerefiyle.." Dediğin için sana önerim STV Samanyolu Televizyonnundan başlaman gerekmekte çünkü o kanalda cinsel bir rol yok...

İlk önce Samanyolu Televizyonunun Ajansını bul Ondan sonra Online başvurunu yap yada bizzat gidip yüz yüze görüş sonrasında sana gerekli bilgiyi vereceklerdir

Bu söylediklerim sana yardımcı olmadıysa hangi şehirde oturuyorsun benim bir kaç tane bağlantım olan ajanslar var istersen bizzat yardımcı olıyım ama başvuru yapmadan önce muhakkak bana danış bazı ajanslar kişileri yanlış yollara götürebilir çünkü

umarım yardımcı olmuşum/olurum :)

Başarılar dilerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şartları yazıyorum.

1. İstanbulda yaşaman gerekiyor.

2. Güzel ve bakımlı olman gerekiyor

3. Konservatuar tiyatro bölümü mezunu olman veya konservatuar bitirenlere taş çıkartırım diyebilecek kadar yetenekli olman ve bu konuda kendine güvenmen gerekiyor.

4. İlerde düzenli bir evlilik hayatın olmayacağını peşinen kabul etmen gerekiyor.

İlk aklıma gelen bunlar, kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • evlilik düşünmüyorum zatende neden öyle?

• Oyuncuların düzenli bir evlilik hayatı olamıyor malesef. İlişkide sorunlar çıkabiliyor. Geç saatlere kadar setlerde kalmak, düzensiz ve yoğun bir iş hayatı, kıskançlıklar vs. Evlilik düşünmüyorsun ama yeşilçamın eski oyuncularını ara sıra haberlerde görüyorsundur kimsesiz kadınları..

• Sen buraya bu soruyu gizli soramayacak kadar cesaretin yok ise oyunculuk yapıcak cesareti nereden bulacaksın kendinde ?

0|1
    0|0
  • Boyun pek önemi yok Ferihanın ve beren saatin boyuda fazla uzun değildi bir önceki cevabımı okudunmu ?

0|0
    0|0
    • Evet ama onlar şans eseri keşfedildiler zaten Beren saat katıldıgı bir yarışmadan sonra keşfedildi.

• oyuncu olmak istiyorum tabiki

• o zaman dediklerimi tekrar oku ama anlayarak..

• Sen git okuluna okulunu bitir ordan diş hekimliği falan kazan git diş çek o kız yüzünle insanlar kız yüzüne seve seve gelsinle sana dişlerini çektirsinler...olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı niye yapılmış

0|0
    0|0
  • kast ajansına üye ol ne olcaksa öyle olsun

0|0
    0|0
  • ajanslara başvurmakla =)

0|1
    0|0
  • hiç esas kız görmedim bi yüzünü göstersene

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • oyuncu olunmaz dogulur..

0|0
    0|0
  • Rejisörden

0|0
    0|0
  • benim oyuncu akrabam var hemde baya ünlü ama söylemem zaten kendisi bizi tanımıyor :@

0|2
    0|0
  • evde kendi kendine klip cek:)) ilk adimi atmis ol:P

0|0
    0|0
  • kapınızın önünden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ahahah benimde 1.55 onakalirsan kimlern boyu oyle

hazal kaya ,berensaat 1.60 falan hollwoodaki cogu unlu adini unuttum ya google yaz ckar zaten bende boydan dolayi kaybettim dedim ama bu yil uzamaya karar verdm daha 15 yasindaiym uzarim INSALLAH bak sana yardmc olmak istiyrum bana özelde mesaj yaz istersen anlatiyim ya da simdi ufaktan biseyler anlatiyim

0|0
    0|0
  • en önemli meselelerden biri sertifika. okulunu okusan en temizi o olur. tabi ajanslara kaydolarak da başlayabilirsin ama esas kız güzelliği birçoğumuzda var, çok özel bir tarafın olmadıkça sadece güzelliğinle oyuncu olamıyorsun artık. dediğim gibi, çevremde bir sürü oyunculuk okuyan arkadaşım var, drama, tiyatro vs gibi bölümler okuyorlar, müjdat gezen ya da bkm'ye kapak atmak önemli mesela. özellikle bkm'ye girersen bir şekilde yolun açılır.

0|0
    0|0
    • Güzelligiyle oyuncu olanlara karşıyım zaten onlardan olmak istemiyorum :)

• figuranlıktan başla ışığın varsa keşfedilirsin:)

0|1
    0|0
  • Asıl hedef nedir? Tiyatrocu olup ömrünü sahnelere adamak mı, yoksa bol bol para alıp reklamlarda , dizilerde oynamak mı ?

0|1
    0|0
    • İkisinin ortası dizilerde de tiyatroda da rol almak ister(d)im :)

• Ajanslara kayıt ol

0|0
    0|0
  • namuslu oyuncu olunmaz ilk önce kucakdan geccen sonra olursun oyuncu

0|0
    0|0
Yükleniyor...