Derste,camide,toplantıda vs vs telefonunuz çaldı mı ? :D

Derste,camide,toplantıda vs vs telefonunuz çaldı mı ? :D

Ne düşündünüz peki genelde toplumda bu davranış çok yadırganır..

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• o kadar yalnızım ki telefonumu hiç sessize almaya gerek duymadan giriyorum dersime ,paşalar gibi çıkıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet çok sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • taaaa seneler önce lise 1de olmştu çok kıl bi hoca vardı telefonları sessize alın dedi tamm hocağaaam dedm 5 10 dk sonra çaldı :D ver o telefonu dedi bende verdim gitti hayrını görsün bi işe yaramıodu zaten arayanda 444 1 500dür :D

0|0
    0|0
  • benim telefonum hiç çalmaz oldu..

0|0
    0|0
  • Hayır hiç çalmadı

0|0
    0|0
  • Genelde derste çalar. Çok kovuldum bunsan dolayı..İnadına almıyorum telefonu sessize..

0|0
    0|0
  • Derste çalmıştı telefonum.İnsanlık hali olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • toplantıda çaldı yaa :)) çokta önemli bi anda direk telefonu tamamen ışık hızıyla kapatmıştım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İşyerinde patronunki çalmıştı.Hemen arabaya koşturdu gitti...Kovulmaktan kurtulmuştum...:)

0|1
    0|0
  • yadırganmalı bencede saygı duyulması gerek diğer insanların dikkatini dağıtmaya kimsenin hakkı yok

0|0
    0|0
  • Sessize almayı unutmuşum. Derste bir çaldı samsungun klasik müziği bütün sınıf bana baktı ama Allah'tan hoca duymadı. :)) Çok kötü bir durum gerçekten. :))

0|0
    0|0
  • Sex sirasinda çalmişti bakmak zorunda olduğum birindendi, teli kapadiktan sonra kizin hevesi kaçmişti :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...