Çalmak istediğiniz bir enstrüman var mı?

Ben hep çello çalmak istedim ama kısa boylu olduğum için bunu yapamadım sizin özel bir ilginiz oldu mu?

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel sanatlar lisesi son sınıftayken çello çalan bir sevgilim vardı boyu 1.59 du 😀😀

Ben de resim bolumu okudum ama ayrıca bateri çalıyorum öyle arkadaşlarla falan toplanıp çalıyoruz arada ama bu aralar birtane ukulele alıp sakin sakin biramı yudumlarken country tınkırdakmak istiyorum 😀😀

1|0
    0|1
    • Bende piyano çalıyorum ama çello hep içimde kaldı benimde boyum 1.60 ama büyük yetenek çalabilmesi yetişmek zor son perdelere özellikle

• Zaten kişiye göre viyolonsel yani çello boyutları vardır ama tabi hepsi devasa ama pek zorluk çekmedi zaten 1. sınıftan 2. sınıfa kadar viyola çaldı ondan sonra viyolonsele geçiş yaptı boyla pek alakalı bir durum değil aslında sana bağlı çalmak veya çalmamak

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Ahaha kısa boylu bir kızı çello çalarken canlandırdım kafamda armut ağacına sarılan köylü tatlı dayılar gibi :D

1|0
    0|0
  • İnşallah birkaç aya bateriye başlayacağım.

1|0
    0|0
  • Kanun, birsen tezer den bir ukdedir bende...

1|0
    0|0
  • yok :)

1|0
    0|0
  • Ud...

1|0
    0|0
  • kemençe hastayım sesine :(

1|0
    0|0
  • Piyano

1|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum halihazırda, piyano çalmayı isterdim. Bide bateri.

1|0
    0|0
  • Ney almayı düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Gitarist ve vokalistim

1|0
    0|0
  • Gitar

1|0
    0|0
  • Çalmak istediğim enstrümanı çalıyorum..

1|0
    0|0
  • Klarnet

1|0
    0|0
  • Elektro gitar ve akustik gitar çalıyorum şu an da çalmak istediğim tek müzik aleti Dombıra.

1|0
    0|0
  • Var Ama Bize vermezler Onu Altın Klarnet Ama Hırsız Damgası Yemekten Korkarım :(

1|0
    0|0
  • chel oh yani (: ben de hep dayga istemişimdir. Ama etek giyinme kısmı ters geldi.

1|0
    0|0
  • Keman

1|0
    0|0
  • Ork hala cok istim ama kursuda yok burada

1|0
    0|0
  • Kemençe

1|0
    0|0
  • Keman

1|0
    0|0
  • davul çalmak istedim hep :D

1|0
    0|0
  • davul ( bateri ) çalıyorum ama saksafon çalmak isterdim.

1|0
    0|0
  • Klarnet :)

1|0
    0|0
  • Pan flüt

1|0
    0|0
  • keman aldım fakat çalamıyorum perdesiz malum,, insan sesine en yakın enstrüman nameler iyidir :)

1|0
    0|0
  • Fazla profesyonel olmasada bağlama çalıyorum gitarda çalmak isterdim

1|0
    0|0
  • bateri

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...