ıssız adam filmi hakkında düşünceniz

bugün ilk defa ıssız adamı seyrettim bayıldım çok güzel bi filmmiş bu filme benzer önerebilceginiz filmler varmı arkadaşlar.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• İçten içe erkeklere işte böyle odun olmayın diyor ama olaya duygusallık katmak için son kadını daha özel kılıyor diğerlerinden. Psikolojik açıdan bir insanın kalabalk içinde yalnız kalamsını anlatıyor ve bunu kendi isteğiyle yaptığını vurguluyor. Duygusuz olmayan ancak terkedilmekten korkan bir erkeğin kadınlar onu terkedemeden onları kendinden uzaklaştırmasını işliyor.

1|0
    0|0
    • aynen öyle konu güzel

• Türk sineması olarak sınırlandırırsak özgün bir konuya sahip olduğunu söyleyebilirim. Ancak yaşanacak bir hayat değil adamınki.

Erkekler Ne Diyor 10

• çok sevdiğim 45 likleri ayağa düşürdüğü için sevmiyorum. sana çok benziyor diye bizim hatun tayfası zorla izletmişti bana...

0|0
    0|0
    • ben ilk defa izleme fırsatı yakaldım ve çok begendim

• çok duygusaldı agladım ben ya

• herif sığır. ortada bi b*k yokken kadını terket sonra gel sızlan. madem pişmansınız ne artislik yapıyonuz hala. içi ayrı dışı ayrı konuşuyor. seven adam gurur yapmaz mk...

• kaybedenler klübünü izle :)

0|0
    0|0
  • Uzun uzun düşündüm ıssız adamı bu duruma iten nedenleri , Melis Birkan'ın aslında ne kadar kolay inanan ve güvenen bir bayan olduğunu . Bu iki insanın karşılamasına vesile olan senaristtin aile yaşantısına varıncaya kadar ne varsa hepsini düşündüm. Bir yere varamadım.

0|0
    0|0
  • son sahnesi güzel filmi film yapan son sahne

0|0
    0|0
  • şı filmi bi özetleyin ya

0|0
    0|0
  • ıssız adam güzel.. kasımda aşk başkadır ı tavsiye ederim.. eskidir ama güzeldir.

0|0
    0|0
  • Son sahnesi güzel

0|0
    1|0
  • evet çok güzel filmdi

0|0
    0|0
  • süper bir film dinlendirici,yüzleşme rahatlama

0|0
    0|0
  • adamın biri onunu gelen tum kızlara basım basım gönderiyo butun olay bu

0|0
    1|0
    • konu ya öyle bakma ama onunda kalbinde yer etmiş biri var aşak inancımı artırdı filme

• ya boşversene adamın askı iki bacagının arasında sallanan sey kalbi varmış pehhh

Kızlar Ne Diyor 7

• Afedersiniz ama, '' ıssız adam = y*vşk adam '' film b*k gibiydi. ıssız adam karakteri aşkına sahip çıkamayan laylaylom gereksiz bir adamdı. neymiş ıssız adam mış. boş adamın teki. günümüzdeki züppelerden farkı yok... her gece bir kadınla. aşk filmine kesinlikle yakışmayan bir erkek modeli. öyleleri aşkın ne demek olduğunu bilmez tek eşliliği hiç mi hiç bilmez.

1|0
    0|0
    • guzel basladın hızla irtifa kaybettin .boktan film oldugu dogruda sanane elin herifinden hergece istedgi kadına gder.bekar adam sonucta:)

• guzel basladın hızlı irtifa kaybettin.filmi bende sevmedm ama bnce adam istedgykle sewişebilir bekar kişi sonucta nitekim...

• en iyi cevap olmalıydı :D

• eksilenicem ama bana son sahnesi dışında boş geldi ıssız adam değil sanki sapık adam :S

1|0
    0|0
  • ıssız adamdan kendine kamuflaj yapan tüm adamlardan iğreniyorum desem.

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • Eskidi ya o

0|0
    0|0
  • beğenmiştim

0|0
    0|0
  • herkes ağlarken bizim gülmekten gözlerimizden yaş gelmişti çok mu odunuz ne :)

0|0
    0|0
    • ben iş yerinde seyrettim ve ağladım :) odun kaba olur ya

• izlemediysen a moment to remember izle çok duygusal bi film asıl ağlamayı orda görürsün :)

• izledim bakıyım bi teşekkürler :)

Yükleniyor...