Müslüm Baba'yı kaybettik... Ne düşünüyorsunuz?

Müslüm Baba'yı kaybettik...düşünceler yorumlar bu soruya...??

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• usta evlat benim meselem yıkıldım ayanadaa baktıgım yüzee küskünüm daha neler nelerrr saygılar ustaa aglıyorumm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Allah rahmet eylesin, günahları affolsun. arabeskin duayenlerinden biriydi, karakterini bilmem ama bence muhteşem bi ses tonu vardı. artık bıraktığı müzik eserleriyle hatırlayacağız. en son dinlediğim ve beğendiğim şarkılarından biri sigara'ydı... belki kendi iç sesini dinlemesine izin verselerdi, ameliyat olmayacaktı ve ölmeyecekti. ama işte bazen vadesi dolacağı zaman insanın sebepler birbirine bağlanıyor. bunları birleştirdiğinde her şeyin tesadüf olmayan bir kurgu olduğunu anlıyorsun. vadesi dolunca insanın ne gelir elden.

0|0
    0|0
    • dediklerinde haklısın ama su an yasıyor ölmedi ölmesi bekleniyor :(

• doğru söylüyosun sağol, o zaman inşallah yaşayacak günü vardır. umarım bir mucize olsun ölmesin ve toparlansın...

• kaybetme yok ölmemiş adam az önce bugün tvde hastahane de yalanladı durumu kritikmiş ama sağ hala

1|0
    0|0
  • Milliyet gazetesine baktım

Anadolu ajansı böyle bir haber geçti yazıyor

Allah rahmet eylesin

Sevdiğim bir sanatçı

Ne diyebiliriz ki

Ölüm hepimiz için bir gerçek

0|0
    0|0
  • Toprağı bol olsun, gömün ..

0|0
    0|0
  • doktoru umutsuz konuşmuş ancak beyin ölümü daha gerçekleşmemiş görünüşe bakılırsa; hemen yas tutmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Yanlış alarm.

0|0
    0|0
  • link Mekanın Cennet Olsun Müslüm Baba

Sen bizi şarkılarınla biz seni dualarımızla uğurlarız Allaha

0|0
    0|0
  • link Herkes izlesin sonra yorumunu yapsın

0|0
    0|0
  • tek bir gün bile sevmedim o adamı sevenlerinin başı sağolsun ne diyim

0|0
    0|0
  • link hayır arkadaşlar ölmemiş.

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin..

0|0
    0|0
  • Canımız ciğerimiz ağabeyimiz kardeşimiz sırdaşımız dert ortağımız BABAMIZ gitti.

0|0
    0|0
  • öldüremediniz gitti şu adamı!

sağlık bakanı bile hemen atlayıp başsağlığı twit i yollamış!

la durun bi eceliyle ölsün adam ölecekse!

0|0
    0|0
  • daha ölmedi neyin peşindesiniz

0|1
    0|0
  • kimleri kaybettik müslüm gitmiş çok mu sırası gelen gider sıra sanada gelir sende gidersin :)

1|0
    0|1
  • Karakterini bilmiyorum ama müziğine saygım sonsuzdu. Allah rahmet eylesin. Ruhu şaad,mekanı cennet olsun. Allah ailesine,yakınlarına,sevenlerine sabır versin. Zor.

0|0
    0|0
  • ölmedi yeter her yerde yalan yalan haberler durumu cok kötü ölebilir ama da da ölmedi

0|1
    0|0
  • bazı gazetelerde daha ölmediği yazıyo. sanırım koma gibi bişeydeymiş. daha ölmedi yani

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin kimi beğenir kimi beğenmez ama ülkede bir ekolü vardı adamın

0|1
    0|0
  • daha vefat etmemiş.. Allah yardımcısı olsuun

0|0
    0|0
  • Hangimiz gitmeyeceğiz ?

0|0
    0|0
  • adamın dibiydi :( acımız büyük

0|0
    0|0
  • rakı sofraları yetim kaldı,allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • adami olmeden oldurur bu medya,olmemis de olabilir

0|0
    0|0
  • bir gün ölmek için hergun yasıyoruz

Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • ölüm yaşamın doğasında var. müslüm gürses'e bir sempatim yoktu açıkçası ölümü beni çok etkilemedi

0|0
    0|0
  • Herkes gidiyor zaten bu yıl

0|0
    0|0
  • Düşüncesi yok artık bu işin mekanı cennet olsun gerçekten çok üzüldüm öyle böyle değil:(

0|0
    0|0
  • Müslüm'ü sevmeyebilirsiniz ama gülemezsiniz saygısızlık yapmayın tarzınız olmayabilir ama arabeskte en büyük sanatçıydı bir zamanlar çok dinlerdim ve sesine hayran olduğum insandır saygılı olun biraz hepimiz ölceğiz gibi boş laflar yapmayın ölen insandı hem de büyük bir sanatçıydı sevenleri de çok allah rahmet eylesin çok üzüldüm inanamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• allah rahmet etsın kurtuldu bu pislik dünyadan

3|2
    0|0
  • 2013 çok lanetli bir yıl oldu.. Sürekli bi ünlü vefat ediyo

2|0
    0|0
  • link Kul günahkarsa Tanrı ne yapsın.

0|0
    0|0
  • öldümü :O daha dün çay reklamını gördüm içimden bu adama nolduki yoğun bakımdaydı dedim. adama nazar değdirmişim resmen lan:S

0|0
    0|0
  • öldü mü ölmedi mi biri işin doğrusunu açıklasın merak ettim

0|0
    0|0
  • sırası gelen gidiyo.. yapacak bişeyi yok diger dünyası aydınlık olur umarım..

0|0
    0|0
  • öldü müü inanmıyorum ya Mekanı cennet olsun Allah günahlarını affetsin ailesine sabır versin

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin baska dicek birsey yok ölünün arkasindan konusmak ne kadar dogru bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...