Yeni kitaplarım çok mu çocuksu (Resimli)?

Arkadaşlar yaşına göre küçük değil mi dediler bana :/ İyide zaten okuyup kütüpaneye bağışlayacağım için orada küçükler okur değil mi yani? Okuyamam mı?
Yeni kitaplarım çok mu çocuksu(Resimli)?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Değil.

0|0
    0|0
    • Emin misin :D

• Kitabın Çocuksuluğu Ya da Tam Zıttı Büyüklüğü Olmaz Herkes Bir Şey Öğrenebilir Kitaptan Gazeteden Bir Kağıt Parşasından. Zira Bunu İdrak Etmek İçin ALLAH (C. C.)'ın Bize Bahşettiği Aklımızı Kullabilmek Önemlidir Bu Kitaplarla DALGA Geçen Hayvan Oğlu Hayvanların Tamamı Hayatında Okulda Ders Kitapları Hariç O da Zorla Başka Bir Şey Okumamıştırlar ki Onuda Okusalardı Böyle Düşünmezlerdi.

En İyi Kız Görüşü

• Kitap kapaklarına bakarak yargılamak saçmadır içeriği önemli. Ayrıca sen seviyorsan niye kafana takıyorsun başkalarının düşüncelerini?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evet aşırı çocuksu ama sen bu kitapları okurken mutluysan ne olursa olsun takma çevreyi ve oku :)

0|0
    0|0
  • yoo nesi var

0|0
    0|0
  • Tam senlik

0|0
    0|0
  • Kitabın dışı değil, içeriği önemlidir

0|0
    0|0
  • Evet çocukça.

0|0
    0|0
  • 24 yaşındayım ve 7 yaşından beri çizgi roman okuyorum. Bunun ayıbı gayıbı yok :D

0|0
    0|0
    • Çizgi roman farklı bir boyut ama.

• @imamsavar Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam sonuçta Deadpool Edebiyat Evreni'ni bile öldürdü :D

• Orası öyle de en son dışı pembe bir kız romanı gördüm görsen çocuksu deyip 3 yaşında çocuğa verirsin kitap kitap değil bildiğin p*rno dış görünüşe de aldanmamak lazım :)

• Evet

0|0
    0|0
  • Boyayalim kanka :D

0|0
    0|0
  • bence çok tatlı :D

0|0
    0|0
  • Gayet çocuksu

0|0
    0|0
  • Bunları okuyanlar 5-10 yaş arası.

0|0
    0|0
    • Yok be o kadar da abartma, evli kadının boşanmasını anlatıyor ve birazda komik soldaki, Sağda ki de evet biraz çocuksu geldi bana :D

• Abartma abi harbi benim kuzen okuyor ergen

• kuzenin kaç yaşında

• Hep apaçi işleri işte

0|0
    0|0
    • apaçi mi? uzaktan yakından alakam yok.

• Yani çocuksu biraz ama kimseyi ilgilendirmez ki sen sevsiysen sorun değil bence

0|0
    0|0
  • oğuz atay severim bunları değil.

0|0
    0|0
  • Çalçene pelin nedir kldsfhjdsgk yayında yapımda emeği geçen hirkisin imik

0|0
    0|0
  • 10 yaşındaysan ideal :D

0|0
    0|0
  • Icerik onemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çocukken yaşımızdan büyük kitaplar okuyamıyorduk çünkü anlamazdık. Anlayacak yaşa geldik bence çocukluğumuzu hatırlamak için çocuklara göre kitapları da okumak gerekli diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Oku tabi..

0|0
    0|0
  • Okursun elbette

0|0
    0|0
  • Okumasına okursun da, ne gerek var :)

0|0
    0|0
    • Neye ne gerek var

• zaten 3 kitap ayrı okuyorum, bunları okuyup kütüphaneye bağışlarım diye aldım yoksa okumam ki böyle kitaplar

• Tamam kütüphaneye bağışlama amacın varsa illa okumak mı gerekiyor? :/

Her neyse yahu, kafanı dağıtmış okursun, oku :)

• olsun.. çocukluğunu hatırlarsın.. :)

1|0
    0|0
  • evet öyle

0|0
    0|0
  • Olsun çocuk kitapları eğlencelidir oku bence :)

0|0
    0|0
  • Oku ya

0|0
    0|0
  • Bosver oku sen daha hosuna gidiyordur belki bakma onlara bendede bitane deyisik var daha zevkli okiyom

0|0
    0|0
  • Hakkaten kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...