Filistinde katliam daha bitmedi ne düşünüyorsunuz?

Koyacağım videolar eski biliyorum 2012 videosu fakat olanlar filistindeki yaşananlat yine aynı

Bence kıza helal olsun susmamış video 2012 videosu ama olan olaylar yine aynı 2015 te olanlara bakarsak ne farkı var olanların? Suriyelilerden nefret ediyorum ama bu Rusyanın suçu değil mi? Türkiye acıdı hepsini aldı ülkeye bunlar şimdi avrupaya gitmek istiyor içimden ne namkör insansınız diyorum şimdi bu suriyelileri yunan askerleri öldürüyor sınıra girmek isteyenleri ki bence iyide yapıyor. Adamlar Türkiyeyi beğenmemiş Avrupayı batırmak istiyor evet suriye düşmanıyım ama filistinli çocukların suçu ne?

• Hem filistine acıyorum hemde suriyeye
    71% (12)47% (9)58% (21)Oy Ver
  • Ben sadece filistine acıyorum suriyeliler umrumda değil
    0% (0)26% (5)14% (5)Oy Ver
  • İkiside beteri olsun
    29% (5)27% (5)28% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Beteri olsun diyenlerdeki kalp bende olsa...

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Filistin niye bizim ipimizde olmalı ben anlamıyorum. Zamanında devlet kurma ayağına Osmanlı'ya isyan etmiş, sonra orda kurulan yahudi devletine savaş açıp kıçına tekmeyi ard arda yemiş, yahudiler ilerlerken halen daha 'Allahu ekber, cihad edecez' kafasında kalmış sıradan bir arap devleti.

Suriye konusunda da, suçun büyüğü Türkiye'nin, ne Rusyası? Silahı Türkiye verdi, orda Esad'a karşı arap baharı taraftarı müslüman kardeşler tayfasını Türkiye destekledi, Suriye'yi Türkiye karıştırdı.

1|0
    0|0
    • Videodaki çocuğa bakınca gözlerim doluyor nasıl böyle olabiliyorsunuz aklim almıyor

• Bana ne? Ne yani sabah akşam ağlayalım mı? Bir faydan dokunacak mı dert etsen?

Dünya tarzım değil bir yer. Onun bunun derdine ağlayacaksak bir gün bile gülmememiz lazım.

• Sen bilirsin buda uzun ve ilginç bir düşünceydi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Devlet olarak hiç birini sevmiyorum. Millet olarak Araplardan tiksiniyorum. Kısaca Türk olmayan kimseye ya da hiç bir devlete sempati ile bakmiyorum ancak ortada bazi dogrular var.

İsraile değineceğim ilk olarak. Bu insanlar yaklaşık olarak 3000 senedir kendilerine ait olan topraklar icin dunyanin dört bir yaninda mucadele verdi. Sürekli katledildiler. Bu sadece 2. Dünya Savaşı ile kisitli degil 1300 lerde veba salgini ortaya cikinca insanlar buna sebep olanlarin yahudi oldugunu düşünüp öldurmeye basliyorlar, 1500 lere dogru ispanyada katlediliyorlar hatta bir kismini osmanli kurtarip, filistin gibi akdeniz liman sehirlerinin oldugu yerlere yerlestiriyor. Amma velasin sonunda bir sekilde kuruyorlar devletlerini. Fakat cevresinde onları öldurmenin sevap olacagini dusunen yüz milyonlar var, hamas var ki bence bu bizde ki pkknın israil versiyonu. Bicakli saldirilar oluyor her gün İsrail vatandaslarina vs.. Demek istedigim tarihin her doneminde kalleslikle gecimini saglayan araplar ki her firsatta Osmanliyi, Turkleri satip kendi cikarlari dogrultusunda hareket etmis bu uğurda her seyi yapmıştır. (1. Dunya savasinda turk askerini öldurup karninda altın arayan bir millet bunlar) Baslarina gelen her seyi sonuna kadar hak ediyorlar.

Açikcasi ben orada İsraile hak vermeden yapamiyorum. Bu arada onlara sempati duydugumu da dusunmeyin hepsinin cani cehenneme ancak bunlarda var yani tek tarafli bakmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Orada olanları bırak tüm dünyada ölen ve katledilen masum insan ve çocuklar için çok üzülüyorum fakat nasıl orada olanların tek suçlusu İsrail değilse Suriye'de olanların tek suçlusu da Rusya değildir. Büyük güçlerin gazıyla ve parasıyla beslenip kendini Müslüman sanan terörist gruplar bu olayların başını çekiyor. Biri Amerika'dan destek alıp etrafa saldırmış diğeri Rusya'dan, ne farkı var? Sonuçta masum insanlar ölüyor.
    Özellikle Filistin en başta bu olaylara kendi sebep olmuştur, şimdi ise etraftan yardım dileniyorlar. Biraz tarih ve aralarında aslen ne olduğunu araştırırsanız daha nokta atışı tespitler yapılabilir. Sırf çocuk ölümleri yüzünden de İsrail düşmanı falan olabiliyorsanız önce bu ülkedeki çocuk ölümleri yüzünden birilerine düşman olup, bu ülkedeki katilleri kovmaya çalışmanızı öneririm. Önce kendi içimizdeki katilleri ve koltukları için adam öldürenleri aramızdan gönderirsek böylece ileride aynısı bizim başımıza gelmez.
    Ben birileri için üzülmekten gerçekten yoruldum ve üzülmeyi de bırakamıyorum vicdanen orası ayrı ama önce kendi ülkem için üzülüyorum.

0|0
    0|0
    • Düşüncen ilginç bende kendi ülkemin adınının katil diye kirleneceği için Suriyelileri sevmiyorum ama filistindeki insanların hiç bir günahı yok Tanrı yardımcıları olsun

• Kimin gözünde katil diye kirlenecek diye üzülüyorsun peki? Filistindeki insanlar diyerek hepsini belirttin sanırım da bence en az %50'si bu olanlardan sorumlu insanlardır.

• Sanmıyorum ben Yunanistan tüm müslumanların gözünde katil olacak ben filistindeki insanlara acıyorum kusura bakmazsanız acıktım ben😁 yemek yicem adios kalimera herkese 😉

• Müslüman olunca kimse acımaz öyle bir dünya bu dünya batılılar öldürür keser asar tecavüz eder birşey yok . Hatta işidide onlar kurar destekler sonra müslümanlar suçlu terorist . Medeniyet denilen heryerde birşeytanlık kokusu alıyorum.

0|0
    0|0
    • Neden her şeyi dine bağlıyor insanlar? Bir insana insan olduğu için değer verilmeli

• 1 kasım seçimlerinden bu yana kuzey kürdistanda katledilen çocukların listesi olur da karşı çıkmak isterseniz... filistine kadar uzağa gitmenize gerek yok yani israilden daha vahşileri var burnunuzun dibinde. daha 2 gün önce 3 aylık bebeği öldürdü polisler siz hala filistin suriye...

https://pbs.twimg.com/media/CW6ELLoWcAA4IQW.jpg

0|0
    0|0
    • Ama ben Yunanım kürt fanı falanda değilim git bunun hesabını Hdpye sor zaten kürt katledio adam aslında 1 kasım türkler için hem hayırlı hem hayırsız Akp aldı diye seviniyorsunuz bende sizi iyi yöneteceğine eminim erdoğanın ama hdp oy aldı bu çok kotu oldu

• arap da değilsin o halde neden filistin için konuşuyorsun? erdoğan aldı diye sevinen kürt mü var? hdp barajı aşarak türkiyeyi kurtardı

• Ayy filistinlilere acıdığım için ama sen benle konuşma no speak okey

• Bu kiz bir fenomen oldu. Suriye'de yaşananlar da anlatılacak gibi değil. Google da ghouta diye aratin, Suriye'de halkın esaddan neler yaşadığıni daha net görürsünüz. Filistinde ise geçen sene 1000 kişiyi, çoğu çocuk ve kadın bir haftada öldürdüler. Anaokulu bile bombaladı. Neticede olan cocuklara oluyor ve bilmiyorlar ki sağ kurtulan çocuklar nefret ile büyüyor

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir düşünce yapın var ya filistine acıyorsun ama suriyelilerden nefret ediyorsun.

0|0
    0|0
    • Suriyeliler batırıyorlar Türkiyeyi ne kadar türkte olmasam şu an burada yaşıyorum kirletiyorlar ülkeyi Yunanistan vs. Avrupayada girmek istiyorlar hepsi tüfekleniyor öldürünce yunanlar öldürdü oluyor ne işleri var avrupada Erdoğan turkiyeye aldı lafım yok hadi okey Avrupaya gitme düşünceleri bile saçma

• Ya bu nasıl bir düşünce tarzı o zaman İsrailde der Bu müslümanlar batırıyor bu toprakları o yüzden öldürüyorum istemiyorum onları deyip öldürmesi normal o zaman. Avrupaya gitmeleri bana da saçma geliyor ama avrupada işsizlik ve mülteci konusunda daha iyi şartlar sağladıklarını düşündükleri için gidiyorlar herhalde ama sırf bu yüzden mültecilerin öldürülmesine de oh diyemem. Biraz vicdanlı olun ya. Ne bu nefret ne bu kin. Hepimiz insanız ne farkımız var suriyeliden. Zor zamanlarda insanın karakteri çıkar meydana avrupa insan hakları dedi dedi şimdi ise sırtını dönüyor insanlara. Siz de öyle

• Bende zaten hiç birine acımayana yuh derim ama sokaktaki bazı suriyeliler benden zengin bence avrupada öldürülenlere iyi oluyor ama tabikide çocuklar için geçerli değil çocuklara yazık ama şu videodaki çocuk gözlerimi doldurdu

• Kürt halkıni neden eklemiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Topraklarını sattılar sonra çıkmadılar israil gül uzatacak değildi. Herşey olacağına varır ;))

0|0
    0|0
  • Cocuklar icin savas kòtü

0|0
    0|0
  • D seç
    Hem Suriyeliler, hem de Filistinliler umrumda bile değil.

0|0
    0|0
  • Sakin ol komşu kızı 😃 Arkadaşlar bir Yunanın Arap sevme ihtimali 0 Yunanlılar ömür boyu Arap kesip öldürmüştürler Arapların en büyük düşmanı Yunanlardır. Yunanlılar Türklere yapmadıkları katliyamı Araplara yapmıştır. Suriyeyi sevmemen normal ama Filistine bir yunanım acıması 😃Karıştın mı güzel komşi

0|0
    0|0
    • Karışmadım komşucum ya merhametli olmak ırk istemez

• Sen genlerinde olan ırkları say bir

• Yunan bulgar rus ve 1-2 türk vardı hepsi öldü baştan sona böyle şu an yaşayanlar rus bulgar yunan

Kızlar Ne Diyor 4

• Vay yunanli kankam :D nerelerdeydin? Her neyse. Israillilerle bir derdim yok ama harbiden dunyayi yiyip bitirecekler

0|0
    0|0
  • ülkende k

0|0
    0|0
  • Ikisine de üzülüyorum

0|0
    0|0
  • Suriyelilerden nefret eden birinin acıma ayakları pek samimi gelmedi.

0|0
    0|0
    • Sana gelse ne olur gelmese ne olur... Kalbime girip kalbimi mi okuyacaksın? Suriyeliler müslüman diye vs. İçine bir allahü ekber karıştırmayın suriyeliler avrupaya girip orayıda yıkmak istiyorlar ve askerlerimiz izin vermiyor Yunan askerleri izin vermeyecekte! Ama şu filistinli çocuğa bakarmısın yazık filistinliler çok uzun zamandır bu acıyı çekiyor yazık günah değil mi bu insanlara acımayanların kalbi var mı şüpheliyim

Yükleniyor...