Yabancı birine TÜRK"lüğü nasıl anlatırdınız ?

Mesela ben sizde metrobus durunca insanlar isyan eder ama bizde el birliği ile inip iterler derdim :D

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Anlatmaya gerek mi var kaldi ki? :) ama birsey dicek olsam cok gururlu bi millet oldugumuzu anlatirim eee tabi kendini begenmislikte var hepimizin kanidinda.. Birde tarihimiz de muazzam diyelim misafir perveriz insanlarla cabuk kaynasiriz falan.. Elbette kötü huylarmz vardir millet olaraktanneyse onlar kalsn smdilik :D

baya bi ülke bizi taniyor bazisi yalan yanlis sekilde tabi ama bizi sevmeyen ölsün!...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Orda insanlar isyan ediyo burda el birligi ? METROBUSU TASLIYOLAR BURDA CAMLARI YUMRUKLA KIRIYOLAR NERDE YASIYOSUN SEN

0|0
    0|0
  • Senin söylediğin baya iyi :D ben olsam sizde bozulan eşyalar için teknik servis gelir bizdeyse biz halletmeye çalışır, genelde kullanılmaz hale getiririz derdim :)

0|0
    0|0
  • Çultan Ahmet

1|0
    0|0
  • türklüğe milliyetçiliğe gelince reelde hepimiz aslan kesiliriz ama sanal aleme gelince kendi ırkını kötüleyen tek toplumuz derdim...

0|0
    0|0
  • ben Tr-deki bircok seyi anlamiyorum .. birkacdefa gelmisitim :/

0|0
    0|0
  • ayem from törkey derim farkımızı anlatmak uzun sürer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Uzun yollarda Hız yabanlar sizde telefonla aranıp ihbar edinir.Bizde yolda radar var dikkatli ol qardasım diye sinyal yapılır :D

1|0
    0|0
  • Are you cola

0|0
    0|0
  • onlar şemsiyeyi icat ederlerken biz hamam yapardık

0|0
    0|0
  • Bu videoyu link açar sözlerini tercüme ederim

0|0
    0|0
  • faruk eczanesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

0|0
    0|0
  • anlatmaya gerek yok tanıyorlar bizi

0|0
    0|0
  • tüm dünya tanıyor bizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...