Izlediğinizde sizi gözyaşına boğan film hangisi?

izlediğiniz zaman böyle bır sevgı yoktur dedırtecek ve sızı goz yasına boğabılecek bır fılm varmı ? var ise hangisidir ... :D kadınlar gercı kemal sunal fılmlerıne bıle aglar ama :D onları es gecelım :D

Güncellemeler:
arkadaşlar soruyu sorma amacım aslında film önerisi almak değildi ... amacım sadece şunu öğrenekti ... insanlarda bu kadar etkileyici bir rol yeteneği varken .. filmin karsısında bıle sızlerı ağlatırken .. nasıl ınsanlara bu kadar cabuk guvenebılıyorsunuz ? neden ınsanların kucuk bır somurusune aldanır .. sızlerın duyguları ıle oynamasına musade edıyorsunuz :S sadece bunun ıcın sormustum ... cevaplarınız ıcın cok tsk ederım

0|0
29|26

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Türk filmi olarak babam ve oğlum , evim sensin bunlar ağlattı beni harbi. yabancı filmlerden My Sister's Keeper , A Walk to Remember ( bir aşk hikayesiydi) , The Pursuit of Happyness bu filmde Will Smith e hayranlığım katlandı

1|0
    1|0
  • bir kere çocuklar duymasında haluk ile meltem boşancaklardı o zaman çok ağlamıştımm :D :d herksinn gülerek izlediği filmee ağladımm :D

0|0
    0|0
  • Piyanist link

0|0
    0|0
  • my sister keeper link

0|0
    0|0
  • Tek tek cevaplara baktım, aklıma gelenler yazılmış genelde amma velakin bi tanesi yazılmamış ki beni ağlatan ender filmlerdendir. "P.S:I Love You" Yani aşklı meşkli olsun dersen bunu izle, gerek yok her türlü sevgi kabulüm diyorsan da "Life is Beautiful" öneririm.

0|0
    0|0
    • hayatta askla meskle ısım olmaz :D aska bana uzak:D sana mumkun oldugunca yakın olsun :))

• evim sensin..hüngür hüngür ağlayarak cıktım sınemadan ve sevgılımle ızlemıstık..oyle agladım kı sevgılımın gomlegı rımel olmustu pıs pıs gezdı ole :D

0|0
    0|0
    • :D sımdı bu durumda pıs olan sevgılın mı yoksa :d onun gomlegıne rımellerı suren sevgılısı mı :D

• calısıcam yarın staj var:S uyumak gerek

• hee tamam o zaman . uyuyacaksan sorun yok .. allah zıhın acıklıgı ve rAHATLIK versın ... sımdıden basarılar dılerım ..

• İncir reçeli..

0|0
    1|0
  • evim sensin

---------

0|0
    0|0
    • konusu nedir .. ? ve en etkıleyıcı sahnesı hangısıdır acaba ?

• hastaligini sevgilisinin ogrendigini bildigi andan sonraki dakikalar cok fenaydi.. gerci pek aglayan tipte biri degilim. sulu gozluysen bastan sonra kadar aglarsin.

• o zaman senın bır ustte bır fılm ısmı verıldı onu ızle ... ağlamak garantı ... fikret hakan - umut

• incir reçeli, aşk tesadüfleri sever,hatırlanacak bir anı, the notebook biraz az oldu ama bu kadar :D

0|0
    0|0
  • notebook...

0|0
    0|0
  • daha bir kac saat önce bir dini film izledim eyüp sultan yolcusu diye cok fena aglatti beni :(

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli

i*sorry,i love you

0|0
    0|0
  • canım kardeşim bide pearl harbor

0|0
    0|0
  • titanic :/

0|0
    0|0
  • Cesaretin Var mı Aşk'a

0|0
    0|0
  • My sister keeper . iki kız kardeş öyle rol yapmış ki ilk defa böyle ağladım

0|0
    0|0
  • saçma sapan aşk filmleri

0|1
    0|0
    • mesela :D hangısı

• neyse ben uzaklara gidiyorum sormassın ya söyliyim anasayfadayım :P

• :D tam da ben sorucaktım heee :D sen erken davrandın :D

• green mile

the shawshank redemption

0|0
    0|0
  • sevginin gücü (leon)

0|0
    0|0
    • leon .. gercekten super fılm .. tebrık ederım .. ama daha etkıleyıcısı yok mu ?

• rica ederim..ben daha geçen izledim tekrardan sıkmıyo insanı :)

• ben yenılerden fırsat bulamıyorum kı .. ama ona mutlaka donus yapıcam tekrar

• Testere serisi..

Çok duygusal ayh..

0|0
    0|0
  • love me if you dare..

aklıma getirdin bak şimdi tekrar izliycem

0|0
    0|0
  • Babam ve Oğlum++Yeşil Yol..

0|0
    0|0
  • Hint filmi: veer & zara

0|0
    0|0
  • Yesil Yol.

One day.

0|0
    0|0
    • gercekten super fılm ... tebrık edıyorum .. bak ben onu unutmustum ..

• A moment to remember... Bu da cok guzeldi...

İzleyecegim tesekkurler.

• evet onu da bılıyorum .. dedıgım gıbı gercekten guzel fılmler ama .. sen bır de sana onerdıgımı ızle

• ask sarhosu :((((

0|0
    0|0
  • Harry Potterda ağladım lan.

O değilde İncir Reçeline bi hafta ağladım.

0|0
    0|0
  • the notebook

0|0
    0|0
  • ...titanicc...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• senin o dediğin meksikada gazoz ağacı :) birçok film gerçek konulardan yola çıkılarak yapılıyor... hayat hikayelerini anlatmak için film yapanlar değersizleştirilmeye çalışılıyor.. film sektörünü şu anda kağıt parçası yapıp çöpe attın.. bu kadar basit bunu yapabilmek.. ? film sektörüde kendi içinde ayrılır yani komedi veya drama gibi.. izleyici kitlesinin seçimleri doğrultusunda filmler yapılır.. filmin özü zaten senin o bahsettiğin ağlatılan sahnedeki ambiansı yani o duyguyu seyirciye verebilmesidir.. bir filmi izlerken ağlanması gereken yerde ağlayabiliyorsan bu oyuncuların ve yapımcıların ne kadar başarılı olduğunu gösterir ayakta alkışlamak varken sen burda film sektörünü karalamaya çalışıyorsun.. tebrik ederim seni.. :[ bakış açını değiştirmende fayda var..

0|0
    0|0
  • İncir Reçeli bi başkaydı ya. Ondan sonra Babam ve Oğlum vardı, Abimm filmi vardı çok değişik güzel filmlerdi.

0|0
    0|0
  • umut var Türk yapımı sonunda nasıl ağladım ya bide abim var link aha bu sahne ağladım

0|0
    0|0
    • .. senın ıcın senden vaz geçiyorum canım oğlum ... omrumde goz yası doktugum tek fılmdır .. tskler

• Film değilde kuzey güneyde alinin öldüğü sahne bide morg daki sahne öldürüyor resmen. dağ gibi adam öyle içten ağlıyorki..

0|0
    0|0
  • Babam ve oglum... Ilk defa arkadaslarla beraber izlemistim. Aglamamak icin dudaklarimi isirdim resmen, malum erkek adam aglamaz :)

0|0
    0|0
  • Abi sadece babam ve oğlum filminde duygulanmıştım az kaldı ağlayacaktım ama ağlamadım :)

0|0
    0|0
  • 21 grams_____________

0|0
    0|0
  • Vallaha Beni Ağlatan İnsan Değilde Köpek ti.. :D

Film Adıda Hachiko idi..

0|0
    0|0
    • o filmi bende merak ediyorum. bi denk getirip izleyemedim. bakim seed var mı aklıma düşürdün.

• kesinlikle izlemelisin.. Gerçekten mükemmel bir film.. Ve gerçek bir hikayeden esinlenerek yapılmış ..

• The Hangover ve Hachiko

Hachiko beni o* gibi aglati lan =/

0|0
    0|0
  • babam ve oğlum nefes vatan sağolsun

0|0
    0|0
  • canımm kardeeeşim tarık akan

1|0
    0|0
  • İZLE BOL BOL AĞLICAKSIN

bağım bahçem arabam dükkanım sensin.

1|0
    0|0
  • Harbiden ağlamak istiyorsan: "Hachiko - Bir köpeğin hikayesi."

0|0
    0|0
  • bu zamanakadarki ağlıyarak izlediğim tek filim babam ve oğlum oldu

0|0
    0|0
  • yeşilyol ağlatabilir sanki ağlamadımda ağlayazdım sanki

0|0
    0|0
  • my name is khan

1|0
    0|1
  • Aşk Tesadüfleri Sever

0|0
    0|0
  • Vanishing Point

0|0
    0|0
  • İncir reçeli.

0|0
    0|0
  • harry potter ölüm yadigarları

0|0
    0|0
  • serendipity fenaydı

0|0
    0|0
  • Hayat Güzeldir.

Gol.

0|0
    0|0
  • City of Angels güzeldi ama aglamadim :) eski filmler iyiydi ..

0|0
    0|0
  • Ağlamayana meme yok filmi beni çok ağlatmıştı :P

0|0
    0|0
  • böyle bitmesin dizisi

0|0
    0|0
  • naruto shippuuden jiraiya sama ölürken ağladım , bide titanikte ağlamıştım

0|0
    0|0
Yükleniyor...