Kapat

Şeytan'ın İnsanoğluna Vaad ettiklerinden haberiniz var mı beyler?

PS : Beyler, madem müslümansınız, islamcısınız. Cennette öyle saçı açık Adriana lima falan yok. Kapalı aga, kitapda öyle yazıyor kapalı aga zorunlu ! Ben Yanmaya razıyım panpalar.

Elhamdülillah Ateist olarak cehennemde beni bekleyenler: ( Şeytan'ın buyurdukları )

Şeytan'ın İnsanoğluna Vaad ettiklerinden haberiniz var mı beyler ?

Sizin Cenette alacağınız ödül :

• Böyle olacaksa Cehenneme kadar yolum var.
    A seç
  • Yok kapalı olsun cennet olsun.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Tabi tabi :D

0|1
    0|0
    • Siz de kanka artık asşçjfdasfd

• Ben Müslüman olarak doğdum. Müslüman olarak da öleceğim. :D

• elhamdülillah kardeşim saygım sonsuz.

En İyi Erkek Görüşü

• Cennette neler olduğunu hiç birimiz tam manasıyla bilmiyoruz ki anlaşılan sende şeytanın yandaşcısısın o yüzden seninle ilgilenmiyordur bile

0|2
    0|0
    • Öyle deme abimiz o bizim.

• Senin abilerinle çok tartıştım sonunda söyleyecek bir şeyleri kalmayınca benim inancım inanmıyorum sanane? Dediler yani Allah bir insanın kalbini mühürledikten sonra müslümanın yapacağı bir şey kalmıyor gizlicik

• kardesim sen korsun sory ama

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Gerizekalılık by olsa gerek
    Bu soruyu sormak icin baya ugrasmıs olmalısınız.
    Orayı burası gibi pis ve nefsani sanan kapalı olacagını kıcından uyduran bir insan olarak sinirimi tepeme cıkardın tebrik ederim ks bu kadar saçma soruyu sayende gördü.
    İmtihanı anlayacak tartacak durumda değilsin heralde

0|0
    0|2
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Kapalı ve çarşaflı olsun onun o güzel yüzünü ve vücudunu sadece ben göreyim ;)

1|2
    2|0
  • Adriana Cennet'e giderse o zaman yandık ama.

0|1
    0|0
    • Her din ayrı karıya mensup olacak panpa

• Adriana son anda İslam'ı seçerse?

• adriana nın iq sunun o kadar düşük oldugunu sanmıyorum

• Ama Allah cennette memeleri tomurcuklanmış kızlar verecek karı pazarlar gibi, inanmayın ahiretinizi yakmayın kardeşlerim. Şeytan aha da bu gizli kullanıcıdır.

0|1
    0|0
    • Kimliğimi ortaya çıkarttığın için bu gece karabasanı yolluyorum !!! neyse biraz daha vesvese verim bari. s

• Senin gibiler bu ülkede yasamayı hak etmiyor. insanmisin diye sorsam bin şahit bile kurtarmaz seni

0|0
    0|1
    • eşekli prens eşeğin nerde içine boşalıp kaçtı mı

• dini konularla dalga geçmen için akılsız olman lazım senin

0|0
    0|0
  • ben deistim de cennet varsa karıyı napayım ya . az mantıklı düşünün. cennetin yanında karı dedğin nedir.

0|1
    0|0
    • cehennemde yanarken iyi gider şunlar panpa

• şeytan efendimiz şu an herşeyden güçlü panpa

• şeytana tapıp nasıl ateist oluyosun : DD takıl kafana göre sen de ben yaratıcının evrenin kendisi oldugunu düşünüyorum. başkada inancım yok din peygamber melek suna buna.

Yükleniyor...