#GAZİANTEP Hakkında Bilgi Verir misiniz?

#GAZİANTEP Hakkında Bilgi Verir misiniz?
Sağ Olsun @UntilTheGrave Çömezim Beni Gaziantep'e Davet Etti Geçiciler Bitince İstanbul'a Dönerken Gaziantep'e Kardeşimin Yanına Uğrayacağım.

Gaziantep'e İlk Defa Gelecek Birisi Nereleri Görmeli? Ya da Neler Önerirsiniz?

Gaziantep'li Arkadaşlar Bildiklerini Yazarlarsa Memnun Olurum.

Önerilerini Yazacak Olan Herkese Teşekkür Ederim.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

Güncellemeler:
@Affedilmeyen / @Kızılcıkk Modlarım Siz Gazianteplisiniz :) Sizin Önerileriniz Nelerdir?

@Affedilmeyen Modum Hatırladın mı? Bir Gün Bir Şey Konuşmuştuk Dönüp Dolaşıp Yollar Hep Gaziantep'e Çıkıyor Hayırdır İnşallah.. :)

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Zeugma muzesini hem sehir merkezinde hem de asil yerinde gormenizi tavsiye ederim.. islahiyede yesemek muzesi vae bildigim kadariyla utanarak soyluyorum ki bende daha goremedim.. hayvanat bahcesi Türkiye'nin en büyük hayvanat bahcesi.. eski antep evlerini, konaklari gezebilirsiniz.. bir suru muze var ama fazla vaktiniz yoksa ve yemek yemeyi de seviyorsaniz zeugma Müzesi ni gezmenizi ve yemekleri tatmanizi oneririm.. bir de tekne turu yapabilirsiniz.. iyi gezmeler...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Gaziantepte hiç bulunmadim ama mutfak kulturu saglamdir :D insallah begenirsin gittiginde yolun acik olsun :)

0|1
    0|0
  • Hiç bilmiyroum

0|1
    0|0
  • Gaziantep'e hiç gitmedim merak ettiğim şehirler arasında , gidenlerden hep güzel olduğunu duydum
    Gidin gidin ; gitmişken baklavada yiyin 😃👌
    Bakırcılar Çarşısının çok güzel olduğunu söylerler ; oraya da uğrarsınız😃

0|1
    0|0
  • Antebe gitmiştim :) tek hatırladığım baklavanın tadı :D

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim ama aklıma gelen tek şey baklavaaa 💕💕

0|1
    0|0
  • Hiç bulunmadım gaziantepte :) Hayırlı yolculuklar :)

0|1
    0|0
  • Elmalı çarşımıydı öyle birşey di adı o çarşıyı gezmelisin sabah kahvaltıda kesinlikle katmer yemelisin bir sürü müzeleri ziyaret edebilirsin yemekler bir harikadır ben gitmeyeli baya oldu ama hatırladıklarım bunlar iyi eğlenceler..

0|1
    0|0
    • Teşekkürler Daha Var. Zaten Müzeleri Kesin Gezip Fotoğraf Çekeceğim. Topkapı Sarayında 1 Fotoğraf Çekecektim Güvenlikçiler Yasak Dedi. 2'nci Gün Tedarikli Gittim Sırf İnat İçin Ne Var Ne Yok Hepsini HD Kalitede Çekmiş Biriyim Ben. Çıkarken de Gösterdim..

• Topkapı sarayı müthiş bir yer beni kendine hayran bırakmıştı gerçi istanbulun neresi öyle değil ki? Ben hiç fotoğraf çekmeye yeltenmedim bile 😄

• Ben Sadece Benim Neredeyse 2 Katım Olan Kılıcı Çekecektim Baktım Yabancı Turistlere Ses Çıkarmıyor Ertesi Gün Her Şeyi Çektim.. :D

• Hiç gitmedim ama merak ediyorum umarım görmek nasip olur

1|2
    0|0
  • bence türkiyede en güzel şehir hem yemekleriyle hem kültürüyle ☺

0|2
    0|0
  • Süper biryer

0|2
    0|0
  • Bu yaz inşallah gidicem. Gördüğüm kadarıyla insanları çok sıcak kanlı. Çok misafirperver kişiler. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sabah kahvaltısını muhakak cigerci mustafada ciger dürümü yiyerek yap
    katmer neymiş ya Allasen diyorum ben :))
    etcil bir adam oolarak cigerci mustafa Gaziler Caddesinde bulunuyor..
    Gaziler caddesini mütercim asımı gezersin muhakak aşagıda tarihi bir han var Elmacı Pazarı diye oradan antebe özgü kurutmalık alabilirsin
    sagdan devam edersen bakırcılar carsısına cıkarsın..
    Antep kalesinin yakınlarındaki eski antep hamamında yıkan muhakak :) zamanın olursa tabi..
    Sonracıgıma bircok müze var antepte benim bile gezip görmedigim onları gezebilirsin tabi..
    Tugcan otelinin karşısına denk düşen Katmerci Muratta billuriye tatlısını yemeyi ihmal etme
    yollar antebe cıkıyorsa vardır yolların bir bildigi dikkate al derim:)

2|1
    0|0
    • Katmer de neymis denir mi be hemso.. ben baklavadan daha cok seviyorum katmeri.. cigerci mustafaya gitsin yine ama ustune katmer mutlaka yemeli :D

• Guzel bir yer, guzel :)

• @Kızılcıkk :) Bakacağız :D

• Güney doğu anadolunun sanayi şehri.. Çok muhteşem bir hayvanat bahçesi var.. Ökkeş ismi geleneksel isimdir. Baklavası ve gece kulüpleri meşhurdur..

0|1
    0|0
  • Abi bende pek blgim yok baklavaının gözüne vur ama :D

0|1
    0|0
  • Turistik çarşıya uğra oralarda gez ortamını gör bir.

0|1
    0|0
  • Suburcu caddesinı gezmeden nuri Mehmet Paşa Camii de bir namaz eda etmeden stadın karşısında tezgahtan mısır yemeden belediye çarşısıni gezmeden kale özellikle eski hali gezmeden salça ve kuruluk almadan ve petek otelin karşısındaki baklavacidan adı aklıma gelmedi ondan baklava yemeden dönmemeni tavsiye etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...