En Son Okudugunuz Kitap?

Evet Arkadaslar en son okudugunuz kitap neydi? Ve sizde biraktigi etki ne? 😊

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Nietzsche ve babanem// farklı görüşlü bir yazar mustafa ulusoy..
    İsminin bana hissettirdikleriyle içerik oldukça farklıydı.. ama kitap herkesin kendinden bir kesit bulup kendisiyle yeniden tanınmasını sağlayacak bir kitap. Zaman zaman cümleleri ben kurmuşum gibi hissettirdi ve sanırım uzun bir süre verdiğim karar lar üzerinde etkisi olucak geniş büyük açılı bakışlı olmak konusunda etkilemeye devam edicek. Sıradanlıktan çıkmak kendini görmek konusunda yardımcı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Marie Antoniette. Fransız İhtilalinin belki de gerçekleşmesine neden olan kadın. s

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna.. enfes kitap. ama sonu Yeşilçam gibi. Sonradan ogrendim. gazeteye yaziyormus. gazete sahibi artik yazma diyince adam cercabuk bitirmis romani. Üzüldüm. Keşke devam etsrymis. Müthiş final olabilirdi. enfes analizlerine bittim doktor olarak. Psikoanaliz kabiliyetine

0|0
    0|0
    • Evet onu bende okudum Sabahattin Ali harika yaziyor. Diger kitaplarinida almak istiyorum.

• Allahın bir kulu 😄

• Bunu basarabildiysen tamamdir:) meslek?

• Platon - Devlet

1|0
    0|0
  • Michael Crichton - Küre

0|0
    0|0
  • Da vincinin sifresi. Komplo teorilerine olan ilgim daha da arttı

0|0
    0|0
  • 40 haramiler :)

0|0
    0|0
    • Harbi mi? 😊

• Huzurluyken okurdum 16 yaşındayken falan ama şimdi huzur yok kitap okuduğumda aklım başka yerlere gidiyor o yüzden soğudum bu nedenden yaşlanınca yine okuyacağimdan eminim yinede teşekkür ederim ilginiz için

• Iyi madem karar sizin tabi ki 😊

• cin aliydi sanırım :D

0|0
    0|0
  • Livaneli - kardeşimin hikayesi

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...