Önerebileceginiz Kitaplar?

Kesinlikle okunmasi gereken dediginiz kitaplar hangileri ve neden? Okuyupta begenmediginiz kitaplar hangileri ve neden? Hangi kitaplar hayatinizda ne gibi degisiklere vesile oldu? En sevdiginiz yazar kim ve neden özellikle o yazari seviyorsunuz? Deger verdiginiz bir insana hangi kitabi hediye edersiniz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnce memede serisi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En sevdigim yazar s. ali
    Görüslerini betimlemelerini seviyorum bir insani nasil bu kadar derin anlatiyor onuda bilemiyorum dolayisiyla hayranım. Kuyucaklı yusuf ve kürk mantolu madonnayı okumanı öneririm ayrica içimizdeki şeytan da harika bir eseridir.
    Ama halide edip in sinekli bakkalını da tavsiye ederim muhtesem bir kitaptır.
    Biraz daha modern olsun dersen olasılıksız ı okuyabilirsin kurgusu harikadır.
    Ve son olarak Deger verdigim insana da yine sabahattin ali nin kürk mantolu madonnasını hediye ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dublörün dilemması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Korkma kalbim -Ahmet Batman. Aşkı çok güzel anlatıyo gercekten bu son yeni cikan kitabi beni cok etkiledi gercekten klasik bir son belki ama cok guzeldi
    Birde Kristin Hannah-evden çok uzakta , bu kitabı tavsiye ediyorum ben çok begenmistim sonunda aglamistim hatta sadece bu kitabi degil butun kitaplarini tavsiye ediyorum cok iyi bir yazar 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...