Tiyatro bir insana neler kazandırabilir sizce?

Aranızda hiç tiyatroya giden var mı. Şahsen ben gitmedim ama merak ediyorum. Tiyatro bir insana neler kazandırabilir sizce?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Ilginctir. Canli izlemekle film izlemek ayri. Seslerini kontrol etmeleri, mimikleri filan ilginc. bir de okumadigin bir eseri izliyosun. Bunu kazandirir bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin git, ilk gittiğimde canlı canlı önümde oyuncuları görünce çok güzel hissettirmişti şimdi farkediyorum da çok da kaliteli oyunmuş, oyunu iyice araştır da git yoksa ilk seferden soğuma o güzellikten.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nedesembilemedim29 'a katılıyorum, gitmeli ve o canlılığı tatmalısın. Hele ki Ankara- İstanbul'da filansan... Devlet tiyatroları ayrı güzel onların. 30 civarı oyuna gitmişliğim var ve bildiğin tutku oldu bende.

0|2
    0|0
  • Arada gidiyorum ama tiyatro pek seven biri değilim. Ufku açıyor, duygusal anıları yaşıyorsun ve sevdiği aktör o sahnede rol alıyorsa güzel bir görseli izlemiş oluyorsun.

0|1
    0|0
  • özgüven

0|1
    0|0
  • Çok boyutlu bir sinema gibi düşün, karşındakileri küçük bir dünyada oynarmış gibi izliyorsun.

0|1
    0|0
  • Günlük yaşamın sıkıntılarını bir an düşünmeyerek Kaliteli vakit geçirirsiniz farklı yaşamlara ve bakış açılarına tanık olduğunuz için ufkunuz genişler

0|1
    0|0
  • heyecan verici oluyor. kendını sahnede hayal ediyosun o kadar insanın önünde oyun bence büyük bir özgüven gerektirir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesinlikle denemelisin, canlı canlı o anları yaşamak çok güzel bir duygu. Her hafta gidiyorm ve kesinlikle sana da öneriyorum. ☺

0|1
    0|0
  • Senin izlediğinden alacağına göre değişir ama devlet tiyatrolarıyla başlayabilirsin, biletleri de çok ucuzdur hemde çok iyi oyunlar oynuyor bazen. Sonra baktın sevdin özellere yönelirsin ya da müzikal ağırlıklılara.

0|2
    0|0
  • Neşe

0|1
    0|0
  • hiçbirşey kazandırmaz ne tiyatro nede sinema.. insan ne kazanırsa kendi kazanır önemli olan dogru yerde dogru zamanda olmak

0|1
    0|0
  • hayat da bir tiyatrodur genç , bol bol rol yapanlarla karşılaşırsın onların hain emellerini daha kolay anlarsın gülersin geçersin.

0|1
    0|0
  • Çok şey

0|1
    0|0
  • Hayatı..

0|1
    0|0
Yükleniyor...