Yakışıklı erkekler yada güzel kızlar neden yakından resim çekinmezler ?

hep merak etmiştirim kendilerine özgüveni olan ınsanlar neden hem 4-5 metre uzaktan resım cekinirler yakından cekinmek istemezler ? :)

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• al resım sana abla içime kadar soktum pixsel bozuluyor pixsel link :D :D

4|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Kendine güzellik yada yakışıklılık adına özgüvene sahip insanlar bu anlamda kendilerini çok beğendikleri için ve o çekilen fotoyu kendilerini görmek istedikleri gibi mükemmel görebilmek için uzak mesafe çektirirler. Dikkat ederseniz bu tarz insanlar foto çekimi sonrası hemen fotoya bakmak isterler ilk önce kendi düşünceleri önemlidir onlar için kendilerine göre güzel çıkmışlar ise o foto kalır hatıralar arasında beğenmezler ise size sormazlar bile silip atarlar yeniden çekilmek isterler. Bu bir nevi egodur. Ama malesef teknoloji onlarıda artı bugün slr bir makina ile çektiğiniz fotoyu dilerseniz 20 metreden 50 metreden çekin yarım metreden çekmiş gibi bir fotoya dönüştürülebilir bir çözünürlüğe sahiptirler tabi ışık ortamı önemli.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama ben bol bol cekiniyorum orda burda taksimde turistlerle :D bende diyorum One photo yüz dollar :D ahghahahahd :D

0|0
    0|0
  • al benden yarım metreden çekilen foto!

0|0
    0|0
  • öyle bir kanun olduğunu bilmiyordum :)

0|0
    0|0
  • Yakın çekim fotoğraflarımda var ama boydan çekilince fizikte meydana çıkıyor o bakımdan daha iyi yani :D

0|0
    0|0
  • Benimkiler yakından ;d

0|0
    0|0
  • 30 yasında piliç mi olur la

1|0
    0|0
  • yakından kusurlar daha belli olur ince tüyler .çiller benkeler

0|0
    0|0
  • yooo nerden çıkardın :)

0|0
    0|0
  • Yanlış tespit sanırım heralde galiba bilmem öylemiymiş ya dur ben bunu gözlemleyim

0|0
    0|0
  • öyle bir durum olduğunu sanmıyorum sadece tüm vücüdundan memnun olduğundan olsa gerek diye düşünebilirim...

0|0
    0|0
  • Normal olan uzaktan çekmektir zaten.

0|0
    0|0
  • o nerden çıktı :) resmim gayet yakın :P

0|0
    0|0
  • büyüyü bozmamak lazım ;9

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir şey fark etmedim.

0|0
    0|0
  • istemezler değil boydan çıkmak istiyorlar

0|0
    0|0
  • hiç düşünmedim. ben vücudu sergilemek adına uzaktan çekindimde öbrlerını blmm

0|0
    0|1
  • ben hiç çektirmedim 3 senedir :D belki bir ihtimal

0|3
    0|0
  • biz uzaktan yakışıklıyız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• belki o an sivilcisi filan vardir yada boyunu posunuda gostermek istiyodur bilemedim

0|0
    0|0
  • bununla alakası yokki bunun

0|0
    0|0
  • Yakından resim koyunca kafanızı ekrana iyice yaklaştırıyorsunuz.Belki kusur yakalaırm diye.

0|0
    0|0
  • Hö? O nerden çıktı şimdi yah.

0|0
    0|0
  • ayıplar ortaya çıkmasın diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...