Yüksek lisans yapanlar soru size?

yüksek lisans yapanlar soru size

dersler nasıl yapılıyor lisans gibi değilmiş duyduğum kadarıyla anlatır mısınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• anam dinim imanım ağladı kaç aydır saçlarıma ak düştü tez yazmaya başladığımdan beri.
    yapıcaksan yüksek lisans bence tezsiz yap.

Üniversite bölümüm ( Bilişim mühendisliği )
    Yüksek lisans bölümüm ( Halk ile ilişkiler )

Ben mühendislikte bu kadar çekmedim adam sırf 2 virgül koymadım diye 300 sayfalık tezimi okumayı 3. sayfada bırakmış.
    Tezim bitti şuanda bir yayın evinde imla kurallarını yazıyorlar
    (400 lira aldılar şerepsizler )

1|0
    0|0
    • mühendislerin ortak sorunu türkçeyi bilmemeleri :D ben lisans 1. sınıfta o konuyu aştım çok şükür ondan korkmuyorum da çok çalışmak zor geliyor. tezsiz yapınca doktora yapılamıyormuş onun için tezsiz düşünmedim.

• Romi, Bilimsel Degerlendirme Sinavi ne oluyor? Bildigimiz mulakatin kulaga havali gelsin ve goz korkutsun diye degistirilmis ismi mi?

• @Bruja_Blanca algı sınavı diyorlar bizim burada ona oda çok mühim birşey değil yanı zorlancak birşey değil

En İyi Kız Görüşü

• Ben de dusunuyorum. Basvurdum hatta ama tez olayi cok zor. Surekli bir arastirma halinde olman gerekiyor. Paran varsa tezsiz dusun.

1|0
    0|0
    • tezsizde doktora yapılamıyormuş galiba o yüzden düşünmedim ama haklısın tez sıkıntı

• Basvuru bitmeden seceyim o zaman diyosun?

• bence istiyorsan seç :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben Ingiltere'de master yaptım.
    MA International Broadcasting üzerine...
    Yeminle söylüyorum, yata yata mezun oldum...

1|0
    0|0
    • lisansın hangi alandaydı? benim lisansım çok ağır geçti ve uzattım. şimdi yüksek yapmak istiyorum ama korkuyorumda :(

• Lisansı ODTÜ Matematik.
      Master ile ilgisi yok yani...

• lisans kadar yoğun geçmez. kimi zaman öğretim görevlisinin odasında dahi yapılabilir. derslerden ziyade araştırma ve yeni şeyler peşinde olmanın yeridir yüksek lisasn

0|0
    0|0
  • Hep veriyorsun olmuyor öyle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...