Kapat

Okumaktan pişman oldunuz mu?

Okumuş olmaktan öğrenim görmekten pişman oldunuz mu? onca sene okuyup bir hiç kazanmaktan

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• tabiki pişman olmadım en basitinden muhattap olduğun kültür seviyesi değişir insanın ya mesleğini yapmasan para kazanmasan dahi ufku genişler insanın..pişman olanları da hiç anlamıyorum üniversite mezunu olup evde oturup koca bekleyeceksen bile gelen görücü adaylarının eğitim durumunu bile etkiler bu

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Suan okumamis biri gibi evde olsamda, nedensiz degil ve ben istedim icin.. Ve umut demek. Yani okumanın pişmanlığı olmamalı. Yengem meslek altın bilesik derdi. Ihtiyaçin olduğunda çıkarıp kulanirsin.

0|1
    0|0
  • pişmanım (cevap çok kısa)

1|1
    0|0
  • Nasıl bitireceğim bu okulu, diye düşünürken lisedeydim daha, sonra bir bakmışım, üniversite de bitti. Asla pişman olmadım. Pişmanlık değil, gurur duymanız gereken birşey okumak...

0|0
    0|0
    • grur duymak degıl o kadar sene okuduktan sonra elınde bırsey olmaması senı acalara ıter

• Okumuş bir insansınız. Mesleğiniz var ise okuluda bitirmişseniz.İşte elinizde yeterince şey vardır. O elinizde tuttuğunuz bir kağıt parçası değil, sizin hayatınızın bir garantisidir. Elinizde ne olmasını istiyordunuz ki?İşiniz yoksa aramaktan vazgeçmeyin. Elinde bir mesleği olan veya olmayan herkese iş bulunur. Siz aramazsanız zembille iş inecek değil gökten. Arayan her zaman birşey bulur.

• bunu üniversite bitince düşünecem ama şimdiden pişmanlık duyuyor gibiyim.

0|1
    0|0
  • Düşünmek bile istemiyorum

0|1
    0|0
  • illaki cok sey kazandırmıstır ama cok da ögretimle hayatı bagdaş tutmamak lazımmış..bunlara ek olarak dünyanın bu pis haliyle nasıl mücadele edilir öğretilseymiş ii olurmuş el bbek gül bebek haller erken terkedilseymiş..

0|0
    0|0
  • nasıl bitecek diye sıkıntım var sadece ama pişman değilim.

0|0
    0|0
  • Maddiyat değil, ufkumu açtı. Okumak istediğim farklı bölümler de var hala hatta yeminnen.

1|1
    1|4
  • Neden pişman olayım.

0|0
    0|0
  • evet çok pişmanım okumasam mesleğim olurdu şuan kpss illetinden muzdaribim

0|1
    0|0
  • hayır pişman değilim

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Lise biter bitmez bir sanat öğrenip ticarete atılmak çok isterdim şuan evim arabam her şeyim olacaktı ama hala okumaktayım.

0|1
    0|0
  • Hiçbir zaman pişman olmadım olmam da. Hatta iyi ki de okuyorum okuyup ilerde mesleğimi alacağım. Bu devirde maalesef ki okumayan hayatını kurtarmayan sürünüyor asgari ücretle geçiniyor arkadaşım bunu unutma...

0|0
    0|0
  • Hayır. Bitirmedim zaten. Sadece meslek edinmek için gitmedim. İstediğim ne varsa yaptım. Eğitimi de eğlencesi de güzeldi.

0|0
    0|0
  • olmak üzereyim...

0|1
    0|0
  • Sorun yok pişman değilim ..

0|0
    0|0
  • Günümüz şartlarının büyük bir bölümü son zamanlarda pişman olduklarını söylerler ben bir buçuk ay sonra bu sorunun cevabını vereceğim.

0|0
    0|0
  • Benim pederin ne milyarlari var nede Mısırda dedemin mirasi okumaktan başka seçenek yok önümde hayatimi elde edip kazanmak için pişman olunur mu bu seçenegi elde etme şansina eriştigim için .

0|0
    0|0
  • Piman değilim yine olsun yine okurum

0|0
    0|0
  • pişman değilim, güzeldi o yıllar.

0|0
    0|0
  • hayatın verdigi dersler üniversitede yok , diplamasıda ve bu hayatla ilgili uzman oluyorsunuz , tek sahip oldunuz şey ise kendi hayatınız kendi hayatınızın uzmanısınız

hayatı seviyorum

0|1
    0|0
  • bırı yazmış sorun yok ufkumu açtı sızın için tabı pek bı sorun olmaz sıze sponsor çoook oku babam oku tatıl nıyetıne yok kardeşım ya lıse bıtmeye yakın yonelıceğım işi seçtım ve iş hayatına erken atılırsam daha başarılı olabılırım dıye duşundum unıtye gtsem en az 6 senem gıderdı benım bıde kazanmayada 2 desek 7 8 sene arkadaşlarım unıverstede ortam yapıp eylenırken obar senın bu bar benım ben hayatın içine çoktan atılmıştım ve aılemınde desteğiyle şuanda buyuk bı şirketim var ve çok mutluyum yanımdada bısuru unıverstelı çalışıyor pıyasaya gore maaş alıyorlar ama kıyaslama yaptığımda gulmemek elde değil

0|1
    0|2
Yükleniyor...