Nasıl psikopat gibi davranılır?

Başlığı görünce "bu kızın sorunu ne" gibi bir tepki vermiş olabilirsiniz muhtemelen :D evet arkadaşlar soruma gelelim. Ben 2016 yılının mayıs ayında yapılacak bir tiyatro gösterisi için psikopat bir karakteri canlandıracağım. Bu konuda pek bilgi sahibi değilim. Ve bir de daha ürkütücü davranmam gerekiyor rol için. Uzun lafın kısası nasıl psikopat gibi davranabilirim+nasıl ürkütücü biri olurum?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• birkaç psikopatla takılmalısın iyi oyuncuların yaptığı gibi😁

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• sana kolay yoldan kendi taktiğimi söyleyim kaba davran vur acıma duygusu besleme ve en önemlisi psikopatca şeyler izle örnek happy treee friends bunun bir 5 bölümünü izle zaten kafa yanar bu arada sana gösterinde başarılar:)

0|0
    0|0
  • Bu konuda en basarili oyunculuklar kuzularin sessizligi, batman (h ledger) bunlara bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • özele gelirsen uzun uzun taktikler de veririm

0|0
    0|0
  • kadın olman yeterli :D

0|0
    0|0
  • Vurdulu kırdılı ve agır abi misali

0|0
    0|0
  • Freddy ve Hannibal Lecter bu ikisinin videolarini filmlerini izle yeterli olur :)

0|0
    0|0
  • Ben bu soruyu okurken bile akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikopatların bulunduğu kitaplar okusana, orada psikopatları anlatırken, yüz şekillerini, konuşmalarını, davranışlarını anlatıyorlar ya. Güzel bir örnek olur bence

0|0
    0|0
  • Nasıl bir psikopat olacağında önemli tabi ama bu türde film ve kitap okuman iyi olur.

0|0
    0|0
  • birilerine kitlenip duran arkadaşlar bana hep pisko gelmiştir bilemicem :D

0|0
    0|0
  • Cinler görüyorm aha orda yok burada ucuyor de hem ürkütücü hem piskopat ol 😂

0|0
    0|0
  • bir karakterii canlandırmak için en önemli olan şey gözlemdir. Etrafında çevrende tabiki çok oskopat insan yokturdur ama piskopat mısır nedir ya dediğin insan çok vardır onşarı düşğn pskopat ne demek ne derece ne seviyede bir insanda bulunur bunları araştıır eminim yardımcı olacaktır. İyi gecelerr :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...