Rus Kızları Türk Erkeklerini Seviyor mu?

rus kızlarıda türk erkeklerini seviyor bence. hatta şarkı bile yapmışlar. ?

link

valentinayı kıskandınız mı kızlar?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• bence olabilir tanıdıklarım var :D ayrıca kıskanılacak nesi varmış valentina nı ?

0|0
    0|0
    • güzel kadın :)

• :( anuu. öyle deme kız.

• neresi kıskanılacak mış :D ASDASDASDASDASD çok iyi güldüm ya .Bunu diyen adriana lima :D ADASDASDASDASDASDASDASD

Kızlar Ne Diyor 3

• sevenlerde var nefret edenelrde var bunu erkekler için demiyorum bütün türkler için dedim türkleri sevenlerde var nefret edenlerde hor görenlerde

0|0
    0|0
  • evet sevmeselerdi şu an çevremizde onca rus olmayacaktı.

0|0
    0|0
  • burdaki abazanları gönderelim rsyaya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• rus kadınları kendi memleketlerinde çok özrü ama belki hayvanlardan bile değersiz, kimse takmıyor değer vermiyorlar rus erkeğine sorun votkamı, kadınmı diye votka derler. bizim türkiyede erkeler kadınlara tapıyor ki bu birde rus veya yabancı uyruklu ise tamamdır. burda değer veriliyorlar, paraya boğuluyorlar vs vs severler tabi türk erkeklerini

2|0
    0|0
  • Parayı verdiğin an sevgi başlıyor bitince bitiyor.

1|0
    0|0
    • I love Turkish Money mi deseydi acaba :) ?

• evet :)) bayılıyorlar :))

0|0
    0|0
  • Lan en abaza millet biziz.Kandırıp paramızı alabiliyorlar ya o yüzden tüm bunlar:D:D:D

1|0
    0|0
  • hepsi de değil çok abartıyoruz bizde yaw :(

1|0
    0|0
  • Bayılıyorlar doğrudur :)

0|0
    1|0
  • oha harika ! ben kesin bir rusla evlenicem.Türk kızları defolsun gitsin ya .tripler , çirkinler , en yakışıklıyı beklerler , kültürsüzler , her şeyde tartışma çıkarırlar , gereksizler , kıllılar , bakımsızlar , kendini bir şey zannederler , havalılar kezbanlar ... link

0|0
    0|0
  • Oh thanks.

0|0
    0|0
  • karşılıklı sevişiyoruz işte

0|0
    1|0
Yükleniyor...