İstanbul Bilişim mi, Avrupa Bilişim mi?

Siz de beğendiğiniz firmayı belirtin...

Hadi, sizce hangisi?

• İstanbul Bilişim
    60% (12)77% (10)67% (22)Oy Ver
  • Avrupa Bilişim
    40% (8)23% (3)33% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu arada Avrupa bilişim 1 Ölü Pixelde Değişim Yaparız Diyor...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ikisini de tanımıyorum malesef :)

0|0
    0|0
    • İkiside büyük firmalardan biri Direk ithalatçı firma garantilerini kendileri veriyor

TV bakıcaksanız fiyat olarak biraz daha aşağıda oluyorlar ama garantilerini kendileri veriyor..

• Ama garanti bakımında bakarsan

Örneğin ; Telefon Aldın Garanti Yeri Telpa Yada Telefon Aldın Garantisi Telpayla Teknik servis veren bir dükkan Arasnda ki yer...

Diğer İthalatçılar var samsung philips kendileri getiriyor firmalara satıyorlar...

• Oooo bayağı teknik :))

Uzmanına sormak gerek :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bilmiyorum valla

0|0
    0|0
  • Komikmisin Komik hatta çok komiksinmi , olanı al sende , benim gibi sarışınmısın yoksa ? . Bende Vaio BX imi İstanbul Bilisimden aldım , hatta şuanda Vaio dan yazıyorum.

Çoooooook memnunum.

0|0
    0|1
    • Sarışın olduğumdan olsa gerek soruyu geç kavradım :) Avrupa Bilişim diye bi firma tanımıyorum.

Sitesine girdim şimdi bunlar İstanbul Bilişimi taklit etmişşşşşşşşşşşşşşşşşlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• Avrupa bilişimde aynı tek özellikleri

1 Ölü pixel de bile değişim sözü veriyorlar

• Avrupa Bilişim

0|0
    0|0
  • İstanbul Bilişim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• istanbul bilişim elindeki olmayan ürünleride varmış gibi gösterip aaaa pardon stokda kalmamış diyip yerine başka bir ürün satmaya çalışan uyanık bir firma..nefret ediyorum ikisindede en güzeli media market ve teknosa...

0|0
    0|0
    • Media markt iyi okey ..Piyasadan alıyor ürünü 4 aylık anlaşmayla 1000 TL alıyor satıyor 900 TL tabiki iyi olur...Teknosa kazık bir firma bu kesin

• Komikmisin Komik hatta çok komiksinmi , olanı al sende , benim gibi sarışınmısın yoksa ? . Bende Vaio BX imi İstanbul Bilisimden aldım , hatta şuanda Vaio dan yazıyorum.

Çoooooook memnunum.

• olanı alma gibi zorunluluğummu var ? İstediğim özellikler yada istediğim fiyata göre almıyormuyum neden olanı alim ya komik olma bence :)

• İkisi ile de direkt olarak çalışmadım. Fakat Arena'yı anca öttürürseniz çabuk ürün değişimi olur, onu bilirim.

0|0
    0|0
  • Evet bende görüşmüştüm alışveriş yapan arkadaşım var Avrupa bilişimden çok memnun kalmış bende alışveriş yapacağım...

0|0
    0|0
  • Avrupa bilişimin dünü yokki istanbul bilişimi taklit eden bir firma, istanbul bilişim ise her yerde reklamı olan büyük bir firma,istanbul bilişimden alışverişim oldu ilgi alaka gayet iyi..

0|0
    0|0
  • yerli malı yurdun malı herke onu kullanmalı

0|0
    0|0
  • İstanbul Bilişim ile Avrupa Bilişim'i bir aradamı tutuyorsunuz ..? Tabikide İSTANBUL BİLİŞİM...

0|0
    0|0
  • İstanbul Bilişim

0|0
    0|0
Yükleniyor...