Kızlar şiirden etkilenir mi? Gerçek şiirden...

Bu sorum kızlara; kızlar divan şiirinden etkilenir mi? Hele bir de tarihi bir hikayesi varsa?

Burada şiirle kastım tabii ki kafiyeli duygu sömürüsü değil, Fuzuli, Baki, Nabi, Yahya Kemal, vs gibi gerçek şairler...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Divan şiirlerini sevenler etkilenir , çoğu anlamaz :)

0|0
    0|1
    • zaten o yüzden anlamını yazıyorum sonra bugünün Türkçesiyle :)

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiki özdemir asaf atilla ilhan can yücell sonra baki fuzili orhan veli şimdilerin şairinden kahraman tazeoğlu ben şiire aşıgım yaa :)

0|1
    0|0
  • sezai karakoçtan etkilenirim şahsen

0|1
    0|0
  • Etkilenmem açıkçası.

0|0
    0|1
    • O yaşlarda normal :)

Ben o zamanlar metal dinleyip çalıyordum :)))

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence bu tür maneviyat içeren konulara cinsiyet olarak bakmak saçmalık. Erkekte şiirden etkilenebilir bayanda. İnsanlar bayan olamadıkları için bayanların düşüncelerini erkek olamadıkları için ise erkeklerin düşüncelerini merak ediyor. Ama onunda bir insan olduğunu ve kendisi gibi bir beyni ve kulağı vs. olduğunu unutuyor. Bayanlar ve erkekler bu tür duyguları eşit yaşayabilirler. Bu anormal bir durum değil.

Mesela bir bayana sormak yerine kendinize sorabilirsiniz bu soruyu...

0|0
    0|0
  • boyle bilinmeyen ask şiirleri falan kitap al sonra ben yazdım de acayıp duygusala baglanırlar

0|0
    0|1
  • eskidendi o şiirlerden etkilenmesi...bu devirde türkiyede kızlar apradan başka hiçbirşeyden etkilenmezler

0|0
    0|0
    • Mesleğim iyidir, ancak bu devirde para kadar çabuk el değiştiren birşey yok. O dediğin tarzda kızlar da bizden uzak dursun zaten ;)

• eee iyiymiş :S bir de diyorlar neden bizim erkekleri kapıyorlar diye... onların erkekleri tam hanzo oluyor çoğunlukla da ondan öylelerdir :)

• aynen birde diyorlarki ruslar o.. olur sanki, türkiyede yokmu hemde heryerinde genel ev var :)rus erkekleri duygusuzdur bu yüzden rus kızları türk yada italyan seviyor..bu arada rus kızlarının arkadaş listelerine bak 100 geçmez türklere bak 3000 buluyor

Yükleniyor...