Babam cok korumaci mi desem baskici mi desem?

Yakin yerler olmadikca dogru duzgun disari bile cikamiyorum.
Normal erkek arkadasimla bile gorusemiyorum. Oyuncu olmak istiyorum hayallerimin pesinden kosamiyorum. Siz olsaniz napardiniz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• korumacıdır emin olabilirsin demek ki bir şeyler yaşamış gerçi haber izlemek de yetiyor artık böyle korumacı olmaya

0|0
    0|0
    • Aynen de insan her seyi de kontrol edemez sonucta is hayatina atilicam falan

Erkekler Ne Diyor 2

• baban seni düşünüyor.. seni düşünmek baskıcılık mı?

0|0
    0|0
    • Hayatim elimden gidiyor resmen kendi hayatima mudahale edemeden oylece disardan izliyor gibiyim. İst da yasiyorum ama dogru duzgun ist u bile gezmisligin yok. Yalan dolan is yapmiyorum diye mi bu sekilde anasini satiyim

• yalan dolan yaparsan artık baban hiç sana güvenmez.. görüyorsun ki neler neler oluyor babam tedbirli davranıyor.. sana güvenmemezlik yapmıyor topluma güvenmiyor ve haklı da.. senin çocğun olduğunda sen de anlarsın

• Yalan dolan yapmadigim her seyi acikca soyledigim halde boyle yapiyorsa napiyim yani. İyi evden hic cikmiyim o zaman hayir bir de su var is gorusmesine taaa nerelere gittim ses etmedi ama arkadasimla besiktasa gidicem desem bir ton kaf yapiyor daha yakin bir yeri soyluyor suraya git gibisinden

• Babanın sözünü dinle bence, pişman olmazsın.

0|0
    0|0
    • Bugune kadar hep dinledim yalan soylemedim. Ama bunalan ben oldum

• Ya ilkokuldan beri yuz yuze gorusmemisiz ne oldugu belli degil givisindeb dusunuyor da ben az cok taniyorum tanimasam gorusmem

• Sende haklısın tabi, anlaşırsınız umarım babanla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...