Kapat

Babam cok korumaci mi desem baskici mi desem?

Yakin yerler olmadikca dogru duzgun disari bile cikamiyorum.
Normal erkek arkadasimla bile gorusemiyorum. Oyuncu olmak istiyorum hayallerimin pesinden kosamiyorum. Siz olsaniz napardiniz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• korumacıdır emin olabilirsin demek ki bir şeyler yaşamış gerçi haber izlemek de yetiyor artık böyle korumacı olmaya

0|0
    0|0
    • Aynen de insan her seyi de kontrol edemez sonucta is hayatina atilicam falan

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• baban seni düşünüyor.. seni düşünmek baskıcılık mı?

0|0
    0|0
    • Hayatim elimden gidiyor resmen kendi hayatima mudahale edemeden oylece disardan izliyor gibiyim. İst da yasiyorum ama dogru duzgun ist u bile gezmisligin yok. Yalan dolan is yapmiyorum diye mi bu sekilde anasini satiyim

• yalan dolan yaparsan artık baban hiç sana güvenmez.. görüyorsun ki neler neler oluyor babam tedbirli davranıyor.. sana güvenmemezlik yapmıyor topluma güvenmiyor ve haklı da.. senin çocğun olduğunda sen de anlarsın

• Yalan dolan yapmadigim her seyi acikca soyledigim halde boyle yapiyorsa napiyim yani. İyi evden hic cikmiyim o zaman hayir bir de su var is gorusmesine taaa nerelere gittim ses etmedi ama arkadasimla besiktasa gidicem desem bir ton kaf yapiyor daha yakin bir yeri soyluyor suraya git gibisinden

• Babanın sözünü dinle bence, pişman olmazsın.

0|0
    0|0
    • Bugune kadar hep dinledim yalan soylemedim. Ama bunalan ben oldum

• Ya ilkokuldan beri yuz yuze gorusmemisiz ne oldugu belli degil givisindeb dusunuyor da ben az cok taniyorum tanimasam gorusmem

• Sende haklısın tabi, anlaşırsınız umarım babanla

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...