Italya nin en guzel sehir?

veyahut guzel sehirleri neresidir, nereler guzel gezmek ya da yasamak icin italya da

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir turist icin ideal sehir roma olabilir.
    Bildigin acik hava muzesi gibi inanilmaz bir mimarisi var ayrica turistik gezileri, muzeleri, gece hayati vb hareketli bir sehir.

Floransa cok daha kucuk sevimli bir sehir ama en onemli ozelligi her noktasindan ask akmasi.. sokak sanatcilari, los isiklari, panayir havasiyla sevgili ile gitmek icin ideal. Ancak 3-4 gun sonra turist olarak sikilinabilir.

Venedik sadece turist yuvasi. Asiri kucuk ve pahali.. gormeye deger mi? Kesinlikle evet ancak uzun sureli kalmak icin uygun degil.

Siena yine kucuk bir sehir ancak cok elit hissettiriyor. Turist sayisi nispeten daha az ve buradaki insanlar kadin erkek hep cok şık giyimli asil bir havadaydilar. Fazla tecrube edemedim ama sakin ve kaliteli bir yasami var gibi

Milanoya ben gitmedim ancak duydugum kadariyla o da diger italyan kuzey sehirleri gibi genel olarak daha klasik avrupali soguk caliskan sehirlere benziyor. Ekonomik olarak gelismis, Moda dunyasi ve alisveris imkanlari ile unlu.. is imkanlari en genis sehir olacaktir.

Ha unutmadan maranello ferrarinin baskenti.. inanilmaz bir kasaba.. superspor araclari ucuza kiralama imkani nedeniyle buraz gurultulu gelebilir ama bir araba delisi olarak benim icin bulunmaz bir nimetti.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Genoa

0|0
    0|0
Yükleniyor...