Osmanlı tarihini severmisiniz?

Gençler ben bayiliyorum ya tarihimizi çok seviyorum osmanlının kuruluş zamanı falan diriliş ertuğrul dizisi çok güzel anatiyor tarihimizi. benim anlamadığım bu muhteşem yüzyıl kosem in bizim geçmişimizi kotulemesinin amacı nedir? Veya bunu izleyip adamlara reyting verenler? Sizin düşünceleriniz nedir bu konu hakında?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bak genç kardeşim.. şu sıradan insanların tahriklerine laflarına abartmalarına ya da sansürlerine kafayı takma. şu dizi kötülüyor bu dizi yüceltiyor diye bir şey yok bunlar dizi, belgesel değil. millet zevk aldığı için izliyor bunda bir problem yok..
    tarihin arka odası adlı programı (3-5 saat arası sürer her bölüm) seyrederim hep, eski bölümlerini takip ederim youtube dan falan.. adam fatihin oğlunun lalasına gönderdiği fermanını okuyor, ''oğlum (II. bayezid ) içkiye uyuşturucuya alışmış oralarda niye sahip olmuyorsunuz'' diye.. seyirciler mesaj atıyor padişahlar öyle şey yapmaz yalan söylüyorsunuz diye :) bunlar kraldan da kralcı cahil ezik tipler.. bunlar gibi olma..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasil dagildigini nasil parcalandigini gormek nasil cografi kesifleri kaçırdıklarını gormek nasil suleymabdan sonra tozuttuklarini gormek buyuk zevk evet severim

0|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıl izlemedim.. izlemem.. diriliş şahane

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum pek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Abim dizi bu. Adı üzerinde dizi. Sen bilim kurgu izleyince onu gerçek sanmıyorsun değil mi? Mesela Doctor Who da gerçek değil, haberin olsun.

0|0
    0|0
    • Dizi olabilir ama bunu izleyen insanlarda diyor su padişah ne kadar... Birisiymiş gibi cümleler kuruyor. geçmişimizi yanlış tanıtıyor.

• Sabır, adamların amacı geçmişi mi tanıtmak? Geçmişi merak ediyorsanız açın kitap okuyun.

• Sen beni anlamiyosun, ben seni anlamıyorum boşver hayırlısı.

• Diriliş ertuğrul , bazı kişilerin öyle anlatmasını istediği şekilde insanlara aktarıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...