Kapat

Kitap kokusu ve bir kahve?

Son 1 yıldır kendimi içinde en çok bulduğum dizüstü edebiyat kitaplarını bir solukta okuyup tüketiyorum.( Bilmeyenler için http://www.okuyanus.com.tr/kitap-kategorisi/dizustu-edebiyat/ şuraya bıraktım.)

Benim merak ettiğimse; sanal ortamdan veya diğer şeylere kendi kapatmış kendini o kitap kokusuna bırakmış çoğunluk ne kadar?
Hangi türleri okuyorsunuz, kaç günde bir kitap tüketiyorsunuz?

Akşamınız iyi geçsin :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu sorunun muhatapları bu ülkede çok az. Birde kalkmış kaç günde bir kitap tüketiyorsunuz :) Bu soru Japonlara sorulsaydı günde 2 tane derlerdi herhalde :D eleştrimi yaptıktan sonra soruya dönücek olursak;
    Felsefe kitabı okurken 2 haftayı ve daha fazlasını buluyor. Nietzsche' ye çok takıldım bu aralar. Belli bir süre yok ama başladığım bir kitabı en kötü 1 hafta içinde bitiriyorum onun da bu kadar uzun sürmesi aynı zamanda başka bir kitapada başlamam olması. Edebiyat başta olmak üzere felsefe siyasal teorik önceliklerimdir. Ve de Cihangirde roma parkının oralarda Nazım' dan şarap eşliğinde şiirleride ayrı bir güzeldir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeni kitap kokularını çok seviyorum ama kahve sevmem

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• :) şu aralar yoğunum ama iyi bir okuyucuyumdur. ağır edebiyat severim. popüler sevmem. selamlar kitap kahveli kız :)

1|0
    0|0
  • en az üç günde bir kitap tüketiyorum ve genellikle iki kitap birden okumayı çok seviyorum :)

1|0
    0|0
    • Onu bende seviyorum :)

• :) Sıkılmak ne mümkün.

• sıkılmak na mümkün :)

• Muhteşem ikili kitap ve kahve :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...