Tango ile uğraşanlar içeri?

Profesyonel olarak 5 yıldır tango ile uğraşıyorum. ama orkestralar ile ilgili yeni bilgi edinmeye başladım. favorim juan darianzo. onerilerinizi bekliyorum:)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kapanışta cumparsita juandan güzel gidiyo ritmik on numara... benim favorim rodolfo biaggi nada. damarım tutarsada hasta siemre amor:)

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En çok bilinen tango orkestralarından biridir zaten. Darienzodan sonra da Pugliese ve Canaro gelir denebilir. Mesele orkestraların tango-vals-milongalardaki tercihleri. Pek bilinen besteleri hangisi ne hâle getiriyor ona bakmak lazım. Atıyorum bir Desde El Alma'yı ya da Corazon de Oroyu hangisi nasıl çalmış? Yoksa bestelerin güçleri ve kaliteleri arasında çok büyük farklar yoktur. ama yorumlar farklıdır. Şahsen ben en çok bestenin temelini öne çıkarıp güçlendiren Canaroyu seviyorum. Darienzo ve Pugliese "ben kendi damgamı vururum besteye, açılın lan!" gibi bir tribe girdiğinden çoğu bestenin içine s. çıyorlar.

Bana göre en güzel tangolar Pugliesedir. En güzel milongalarsa Darienzo. Ama ben en çok orkestral valslere bayıldığımdan ve bestenin ana duygusunu öne çıkarıyor oluşunu sevdiğimden biraz Canarocuyum. Hatta ritimleri bir tık hızlı olanları daha çok seviyorum. Valsin akıcılığı ritim değişikliklerini kaldırmadığından insan akıp gitmek istiyor haliyle. Buna da en çok Canaronun yorumları denk geliyor bana göre.

Dediğim gibi... Örneğin Deste El Almanın 3 orkestra için de yorumunu dinle, hengisi sana daha çok hitap ediyor ise onu seç. :)

0|0
    0|0
  • Bisi sorabilir miyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tango, salsa, bachata ve hiphop dansları aldım 2 yıl, bir videon var mı atabileceğin?

0|0
    0|0
  • benimde favorim juan darianzo doğru yoldasın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...