Hobi olarak yaptığın şeyden hiç gelir kaynağı elde ettin mi?

Mesela bu bir şiir yazmak olur,resim yapmak olur,yada sesin güzeldir.Bu gibi hobileri zamanla gelir kaynağına dönüştürdün mü ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• hobi olarak uçurtma yapardım sonra patladı gitti para kazandım küçükken epey

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 4

• Tamirat tadilat modifikasyon işleri hobimdir aslında ciddi anlamda zevk alırdım ve harcamadan hiç kaçınmazdım ancak beş kuruş kar etmedim he görenler vay be der bunu garanti ederim onun haricinde sadece zaman kaybı ve para kaybı... mesela bir arabamız vardı babamdan yadigar neredeyse dünyada bile bulamazsın öyle temiz öyle orjinali %60 parcasını yenilemişimdir orjinal olarak yaklasık 10 sene ugrastım harcadıgım para ile iyi bir porsche alabilirdim kız arkadaşım eski model diye begenmemişti arabamı bende sonradan sattım harcadıgımın kat kat zararına şimdide anasını aglatıyorlar yani uğrasın ama beklentiniz olmasın depresif dönemlerde sizi motive eder asla kar etmek için olmasın bu ülkede işe yaramaz

0|1
    0|0
  • bilgisayar kullanmaktan kazandım, bir arkadaşa internet bağlantısı ile ses driveri yükledim 10 tl vermişti

0|1
    0|0
  • hayır edinemedim

0|0
    0|0
  • denk gelmedi öyle bişi

0|0
    0|0
Yükleniyor...