Atalay demirci sizce cem yılmaz kadar iyimi ?

yetenek sizsinizde ünlenen atalay demirci sizce cem yılmaz kadar iyi mi ileride onun yerine geçebilir mi düşünceleriniz neler

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Atalay bel altı vurmadanda güldürebiliyor, şahsen içtenlikle gülüyorum atalay demircinin anlattıklarına. Cem Yılmaz artık marka gibi bir şey oldu.Bazen tebessüm dahi etmediğim espirileri oluyor.Onun yerine geçer mi konusuna gelince, Atalay demirci zaten 36 yaşında hemen hemen aynı yaştalar genç değil açıkcası. İkisi aynı anda düşer gibime geliyor :D

0|0
    0|0
  • "yakında senin tahtına oturacaklar" diyenlere , Cem Yılmaz 'ın güzel bir cevabı var...

""dikkat etsin de ben ordayken oturmasın" ;)

0|0
    0|0
  • cem okusa şöyle bir şey söylerdi belki de

atalay benim tahtıma oturacakmış ama dikkat etsin ben tahttayken oturmaya çalışmasın

0|0
    0|0
  • o kadar iyi olamaz ama yetenek baya var

0|0
    0|0
  • Komik kız.

0|0
    0|0
  • atalay demirci kim la o bebe benden bile komik değil tırt

0|0
    0|0
  • yetişemez zor.

0|0
    0|0
  • sanmam o kadar yetenekli olsun

0|0
    0|0
  • Çok bayat o adam biz cem yılmaz izleyerek büyüdük ve hareketler biraz cem yılmazdan çalma. Cem yılmaz aşmış kendini adam üstüne kimse yok kimsenin geleceğini de sanmam şu 7 dakikalı videoya bakın profesyonellik akıyor.

link

0|0
    0|0
  • cem yılmaz mercedes ise atalay demirci şahindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Taklitçi o ya ata demirer den falan da calıyo..

Cem yılmazın tırnağı olamaz. :)

0|2
    0|0
  • cem yılmaz sadece küfür ediyo bu kadar hep belden aşağı vuruyor , ama atalay demircide gercektn yetenek var >Allah yolunu acık etsin

0|0
    0|0
  • İnternette dolaşan esprilerle stand-up yapıyor adam nasıl gülebiliyorsunuz anlamadım gitti. İlk etapta Hülya Avşar'a soktuğu laflar dışında hiç komik bulmadım ben bu adamı. Cem Yılmazla karşılaştırılması ayrı bi olay zaten. Ha ama tabii ki Şahan'dan daha komik olduğu da bi gerçek. Zira Selami Şahin bile Şahan'dan daha komik o ayrı konu.

0|0
    0|0
  • Geçebilir mi bilemem.. ama o potansiyel var adamda.

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet ! ben cem yilmaza oylesine guldugumu hatirlamiyorum. atalay demirciyi izlerken gozumden yas geliyo hahdhha

0|0
    0|0
  • sadece rahatlığı dikkatimi çekti ve 2 yıllık kanseri yenmiş hayata bağlı olması .

0|0
    0|0
  • komedyen sevmem.mantıksız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...