Polonya lodz hakkinda bilgisi olan?

Erasmus ile buraya gidecegim nasildir gezilecek gorulecek yerleri jeopolitik konumu ve o sehirde hayat eglence imkanlari nasildir. Bilen duyan gören varsa yardimci olabilir mi?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Lodz harika bir yerdir. Ancak biraz pahalıdır ben çok sık gitmedim ancak Ignacego bir kaç gün kalma fırsatı yakaladım Yahudi mahallesinde. Bölge genel anlamda yahudi ağırlıklı bunun doğurduğu bir sonuç olarakta lüksün biraz fazla olduğu bir bölge. İnsanları harikadır ama konuda ve gece eğlencesinde hiç bir sıkıntı yaşamayacağına eminim ama maddi yönün biraz zayıfsa arkadaş ortamında sıkıntılar çekebilirsin yinede bu biraz senin elinde. Daha çok gezseydim detaylı fikirlerimi paylaşmayı isterdim ama net olarak kısaca özetlersem. Gezmek için zaten harika bir şehir ikinci dünya savaşında kalma mimarisi tarih hayranlığın varsa senin alıp götürüyor hele ki Radegast tren istasyonu bunların arasında bir numaradır. Gece için ise Zachodnia'daki kulüpleri önerebilirim kız düşürmek için bir numara yerlerdir umarım okulunda ve hayatında başarılı olursun. Kısa bir not daha düşersem :) Eğer gitmekte kararlı isen 7/24 sarhoş Yahudi komünist bir şehire hazır olmalısın :)

1|1
    0|0
    • Kardesim 300 euro her ay devletteb burs alicam 900 tl kadar yani. Bir 500 600 tl kadar da aile gondericek tahminim. 1.400 tl ye gecimim olur mu ne diyorsun kalacak yeri okul ayarliyor zaten. Yine sıkınti ceker miyim? gece hayati hakkinda onerdigin kluplere bakacagim 😀

• Olur olur diğer bölgelere nazaran daha ucuz bir bölgedir ama biraz da sana bağlı :) arkadaş çevreni ona göre belirlersen bütçeni aşan kısımlarda takılmazsın. Ama genel anlamda yetebilir diye düşünüyorum. Gece hayatına sen yinede fazla takılma Polonyalı hatunlar fenadır aman diyim.

• Hahaha, bakalim hocam deneyip görucez 😀

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Jeopolitik konumunu ne yapacan la? Ticaret mi yapacaksın? Savaş mı yapacaksın?

0|1
    0|0
Yükleniyor...