20 dk dizisini izliyor musunuz?

çok degişik bi film senaryosu çok saglam yurt dışı olabilir senaryo film gerçekten ilginç süprizlerle dolu kestiremiyosun normal türk filmlerine benzemiyo :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok harika bir dizi ama bu da yurt dışında bir filmden uyarlanma.

Keşke biz Türkler de kendimize özgü düşüncelerle dizi ve film yapabilseydik, o zaman daha çok mutlu olurdum.

0|0
    0|0
    • filmi takip ediyosun sürekli heralde bn son 2 bölümüne falan pek bakmadım sence filmin sonunda ne olcak o melekte ne ayak çözemedim :)

• Hapishaneden kaçacaklar işte.

• ölede filmde çok soru işareti var melek kocasını aldatıyomu falan filan o adamı km bıçakladı yoksa mlek o palisemi aşık olcak ulan bnde dizi manyagı oldum çıktm he .:)

Kızlar Ne Diyor 5

• baştan üç dört bölümü çok dikkatli izlemiştim ama olumsuzluklara tahammül edemedim ne durumdaysa bilmiyorum :) normal türk filmlerine benzemiyor demişssin ama hapise girdi gireli düpedüz saçmalık :) artık böyle şeyler yaşanmıyor hapishanelerde

0|0
    0|0
    • mantık olarak bakarsan saçma evet genel olrak senaryoya bakınca saglam bi film ama bndede aynı sen gibi oldu 5 6 bölüm sürekli izledim sonra benide biraz sıktı ama o filmin sonunu merak ediyorum

• bende merak ediyorum bitince bana söyle böyle böyle oldu diye :D

• seneryo yurt dışı prison break lede alakası yok ama ondan ilham alınmış bence çok güzel bi dizi bende severek izliyorum ama bi yerde saçmalicaklar kesin

1|0
    0|0
    • bu melek o polise aşık mı bn onun ne oldugunu kestirmedim daha he :))

• annemin anlattığına göre 1 kız hapise giriyomuş kocası bunu çıkarmak için tünel kazıyomuş bu kıza biri daha aşık oluyomuş biri yalanlar söylüyomuş saçma bi diziymiş annem ne diyosa o

0|0
    0|0
    • haha :)) tm olanlar dogruda öyle o kadar basit sıradan bi film değil :)

• evet bn türkler ne zman böle bi senaryoyla çıkmış nerde aşk filmi mafya filmi bide saçma okul filmleri var bizde başka tema yok :))

• şuan öyle bi film uydururum ki... neyse boş ver zaten işimiz gücümüz kopya ben kopya film izlemiyorum bi bölümünü izledim o da herkes abartıyodu böyle film sandım diziymiş saçma sapan bi yerde bittiğini gördüğümde kalbimdeki o hissi hiç kimse açıklayamaz bana kaybettirdiği zaman neyse...

• film değil dizi :D Ayrıca yabancı filmden uyarlama ve kötü bir taklit o yüzden izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • benm hoşuma gidiyor gayet heyecanlı güzel

0|0
    0|0
    • beni bi yerden sonra sıktı ama film ilginç ne olcagını kestiremiyosun gerçekten

Erkekler Ne Diyor 2

• izliyorum ara araa

0|0
    0|0
  • çok kaliteli değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...