Dini inancınız var mı?

garanti olsun diye tüm dinlere inanıyorum... var mı yok mu?

0|0
14|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük memelere inanıyorum bence dünyadaki yegane güç onlar

1|0
    6|3

Kızlar Ne Diyor 13

• Var. Muslumanim. Sitede gizli kullanici olarak ahlak bekçiliği yapmak en buyuk fobilerim arasinda. Ama muslumanim deyip ahlaksizlik yapan cok fazla insan var. ya da ahlaksizlik yapabilmek icin dininden vazgecen. Yazik. Cok üzülüyorum

2|1
    1|0
  • Tüm dinlere inaniyorm? Yatack yerin yok :D

0|0
    0|0
  • Bir inancım var.

0|0
    0|0
  • Senin gibi fason dinlere inanmıyorum. Evet var İslam dini.

1|0
    2|0
  • 😐😐

0|0
    0|0
  • yok..

0|0
    1|0
  • Müslümanim cok şükür

0|0
    0|0
  • Deistim dine inanmyrm :)

0|0
    0|0
  • Yeterince dini bilgin var mı bu soruyu sormak için?

0|0
    1|0
  • saçmalama öyle olmaz. ben elhamdülillah müslümanım :)

0|0
    0|0
  • Ahaha zeki çocuk

0|0
    0|0
  • Bunca adaletsizlige rağmen. .
    Insanlar beni ateist olarak bilse de...
    Inaniyorum şükür.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Diğer dinlerle birlikte İslam'ada inanıyorum , iman ediyorum demek maalesef kafirlik olmaktadır yani imansızdır. Peki tüm dinler Allah'tan değil mi? Hepsine inanmak neden imanı götürüyor? İslam diğer peygamberlere imanı şart koşuyor ; o peygamberlerin dinlerine iman etmek neden imanı götürür? Neden sadece islam? gibi sorular aklınıza gelecek. İlk cevabım ; Tüm peygamberler tek bir din getirmişlerdir. Allah indinde tek din vardır ve peygamberlerde bunu getirmişlerdir. O da tevhid inancıdır. Sonradan insanlar bu itikatlara peygamberlerin isimlerini vererek dini isimlendirmiştir. Musevi , isevi vs. sonradan Yahudi , Hristiyan denmiştir. Bu dinler kendisine gelen halk tarafından tahrif edilmiştir. Peki islam neden tahrif edilmemiştir. Tevhid inancına baktığımızda Allah birdir , şeriki benzeri yoktur , Doğmamıştır , Doğrulmamıştır , Ve onun birliğine ortak hiç bir şey yoktur. Hristiyanlar ise Hz. İsa'yı (a. s) ona evlat isnat ederek ve kutsal ruhu (Cebrail a. s) da katarak teslisi icat etmişlerdir yani 3 leme. Bu inanış Tevhide aykırıdır. Aynı şekilde yahudiler de Hz. Muhammedin çok açık bir şekilde peygamber olduklarını bilmelerine rağmen onu yalanlamışlardır. İslam tarihine bakacak olursanız Peygamberimizi ilk olarak bir yahudi rahibi teşhis etmiştir. Onun ahir zaman peygamberi olduğu söylemiştir. Kısaca arkadaş her dine inanman seni kurtartarmıyor. Bilakis daha beter bir duruma sokuyor :)

0|0
    0|0
  • Türk kizlarinin gelip ks de sürtünme olayını anlatinca dinden uzaklasiyom:) bu onların diniyse ben yokum; ))

1|0
    5|0
    • İnsanlar kusurlu, islam değil. Bir hata varsa bu o insana aittir, Müslümanlığa değil!

• Var bunu kalpleri kapalı olanlar bilemez

0|0
    0|0
  • lise son zamanı cuma günleri yarım gündü ve o yarım gün okuldan çıkıp cumaya gidicek kadar inançlıydım. ama sonra gittikçe soğudum. şu an gram inancım kalmadı.

1|0
    0|0
  • Var çok şükür

0|0
    0|0
  • İşte öyle olmuyor

0|0
    0|0
  • Allah katinda tek din islamdir. Kim baska din ararsa Allah katinda o din kabul etmez.

0|0
    0|0
  • Tanrı mı?

0|0
    0|0
  • Var, İslam dini.

0|0
    1|0
  • bence çok kararsız gideceksin diğer tarafa :D :D

0|0
    0|0
  • Yok..

0|0
    0|0
  • Oda güzelmiş :) aslında güzel mantık he bende mi uygulasam

0|0
    0|0
  • Sen yerde olanlara merhamet et ki, gökte olanlr da sana merhamet etsin Senden aşağı olana acı ki, senden üstün olan da sana acısın. :( :(
    hem şeytani hem ruhanisin

0|0
    0|0
  • Tek Din İSLAM Elhamdürillah

0|0
    0|0
  • Nasıl bu kadar kör olabiliyorsunuz gerçekten anlam veremiyorum aklım dimağım almıyor.

0|0
    0|0
  • Adelete bakıyosunda sonra...

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • beni her kim yaratıysa ona inanıyorum. dinlerin canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • Yaraticiya inanıyorum dinlere hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...