Derste arkadaşlara anlatacağım konu

Konuşma Eğitimi dersinde sınıfta 15 dakikalık bir hazırlıklı konuşma yapmam lazım. Hangi konuda konuşabilirim?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Madem ders konuşma eğitimi, sen de internetin konuşmaya olan olumsuz etkisinden bahsedebilirsin. Dilimize yerleşen yanlış kullanımlar, uslupsuzluk vs...

Ayrıca internetin iletişime engel oluşunu da vurgulayabilirsin...Kaçımız netteyken bırakıp "sohbet edelim bari" diyoruz ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önemli olan konundan çok anlatımın olucakdır elbet,ama karsındakılerın,hocan da dahil..senı dikkatle dınlemelerini ıstıyorsan konun kesınlıkle ilginç olmalı..

Mesela ben olsam; h t t p:// w w w.habervitrini .c o m/h aber/iste-bilimin-aci klama-getiremedigi-10-ilginc-konu-311369/ 10.madde diyoruuuummm ilginç diyoruuum araştır anlat diyoruuum:D (ben lınk paylasamıyorum bosluklu yazdım..)

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• nasıl bı sınıf o? garıp yaratıklar sızın ılgınızı cekmez mı:-Oo

• Benim ilgimi çeker fakat benim pek önemim yok. Hem hocayı hem de arkadaşları etkilemem lazım. Bizim sınıf daha çok kültürel bilgilere önem veriyor. Tercih meselesi tabi :)

• konuşma eğitimi konusunda çok zorlandığını, uykularun kaçtığını araştırma ve hayal kurma dönemini anlat. evde okulda yolda

zaten 15 dk olur

0|0
    0|0
  • aşık olduğun kız hakkındaki duygularından bahset

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link

Bu konuya yazdığım bir yorum var.Onu oku belki yardımcı olur...

0|0
    0|0
  • iletişimsizlik .

0|0
    0|0
  • mısır pirametlerini uzaylılar yapıp sonra geri gitmişler bunu anlat

0|0
    0|0
  • neden erken bosalıyoruz herkezin ortak noktası

0|0
    0|0
  • Sanat spor edebiyat aklına ne gelirse,