Gitar çalanlar baksın bi?

arkadaşlar BC rich mi Ibanez mi ben sweet child o mine tarzı şarkılar çalmak istiyorum ama BC rich de heavy metal icin mis görüntüsü güzel diye BC rich istiyorum ama acil yardım?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• ıkısını de kullanabılırsın ben sahsen Ibanez derım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O tonlar gitarın base tonları değil yalnız. Elbette onlar gibi ton alman mümkün olmayacaktır o adamlar mağazadaki gitarları çalmıyor setupları özel yapılıyor ama rich i çok daha heavy bir kafada bir gitar olarak görüyorum ben. İbanez başlangıç için iyidir. Epiphonelara da bak bir ben memnundum zamanında ibanezden de epiphone dan da sanki hard rock kafasına epiphone daha iyi gibi ama bilemedim daha iyi anlayan arkadaşlar daha güzel cevap verir bas çalıyorum uzun zamandır. Ama rich gitmez gibi daha slayer falan ayarında bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ibanez ortalık orrospusu gibidir kardeşim. piyasada hemen hemen en uygun fiyata v en yaygın olarak bulabileceğin gitar ibanezdir. bşver onu. en iyisi gibsondur o da pahalı. jackson iyidir. benim gitarım washburn. tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • fender al fender para varsa tabe ibanezlerin sapı odun gibi fender kaymak kayıyo miss

0|0
    0|0
  • az bekle bakıcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...