Filmlerdeki zengin kız fakir oğlan aşkı klişesi mi yoksa zengin çocuk fakir kız aşkı klişesi mi daha çok ilginizi çeker?

Filmlerdeki zengin çocuk fakir kız aşkı klişesi mi yoksa zengin kız fakir oğlan aşkı klişesi mi daha çok ilginizi çeker?

• Zengin çocuk fakir kız
    67% (8)25% (2)50% (10)Oy Ver
  • Zengin kız fakir oğlan
    33% (4)75% (6)50% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ikisi de ilgimi cekmiyor. Ama fakir kizla tanismadan once zuppe, capkin, gununu gun eden zengin oglanlarin, fakir kizin askiyla muma donmesini hayretle karsiliyor; bu ugurda fakir kizlarimizi tebrik ediyorum.
    Dizilerde adamlar muma donup bir anda fakir kizla evlenmek istese de gercekte can cikar huy cikmaz.
    Ve bir not daha: Sirket sahipleri genc, adonisli, biscolatavari tipler degildir. Kanmayiniz. Uzulursunuz..

0|1
    0|0
    • Valla şirket sahibiyse göbeği adonis kası gibi de görünebilir kızların gözüne;)

• O zaman sen davul bile dengi dengine çalar atasözünün savunucususun:))

• Kesinlikle👍

En İyi Erkek Görüşü

• zengin kız fakir oğlan ezik geliyor biraz, öbürü de heyecansız geliyor. ikiside fakir olsun, en bizden olanı o gibi sanki

1|0
    0|0
    • Ondan da film konusu çıkarmak zor zaten reelde genelde zengin zenginle fakir fakirle orta halli orta halliyle evleniyor sanırım.

• fakire fakirden film çok var ya, mesela öyle bir geçer zamanki den yıllarca süren dizi yaptı adamlar

• Bilmiyorum izlemedim o diziyi ama film/dizi konusu her şeyden çıkabilir tabi ama ben şimdi bu ikisinden daha çok hangisi tercih ediliyor diye merak ettim:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Zengin kız fakir oglan 😊

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yanıt için :) nedenini yazmak ister misin?

• Zengin çocuk fakir kız

0|0
    0|0
  • Fakir kizin zendin oglani dize getirmesi ilgimi cekiyor

0|0
    0|0
  • ay hiçbiri yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zengin - zengin

0|0
    0|0
  • Zeten hep zengin tipsiz oğlan fakir ama güzel kiz olur bu bir toplum sorunsali :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...