Tvdeki bilgi yarismalarinda insanlar nasil okadar cok bilgiili oluyor?

Ne yapabilirim bende oyle olmak icin?,sasiriyorum ya herseyi biliyorlar:)

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• yarışma derken kim milyoner olmak ister ve kelime oyunu dışındakiler bilgi yarışması değil benim gözümde. nasıl oluyorlar her konuda bir şeyler okuyor gündemi haberleri takip ediyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bazen kafadan sallıyorlar doğru çıkıncada bilmiş gibi gözüküyorlar :D ben bazen kafadan sallarım tutuyor:) facebook'ta "Bil ve Fethet" diye güzel bir oyun var. Bilgi yarışması gibi. hem oynuyorsun hemde bilgin artıyor:) çok kitap okuyarak bilgini arttırabilirsin ve internette bi sürü bilgi oyunları var onları oyna :D

0|0
    0|0
  • Kitap oku...Belgesel izle...Türk popu dışında yurt dışından müzikler dinle...Türkülerimizi dinle vs vs

1|0
    0|0
  • antreman yapıyolardır bir yerde Rabbim işte veriyo

0|0
    0|0
  • bence öyle kişiler çok gezip dolaşan + araştırma ruhu olan insanlar

0|0
    0|0
  • guncel olmakla mesele gazete okumak cok faydalı her konuda

0|0
    0|0
  • Bol bol kitap oku merak ettiğin şeyleri araştır "toka parfüm küpe" gibi şeylerin dışında

0|0
    0|0
  • Oku!

0|0
    0|0
  • yerinde otur kafanın bilgi ile dolmasını bekle

0|0
    0|0
  • Kopya çekiyor Ataistler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cok sohbet eden, kitap okuyan, belgesel ve haberleri izleyen insanlar bunlar genelde. ve tabikide cok gezen

0|0
    0|0
  • Nerde herşeyi biliyorlar ya kenan ısıkğa gelenlerin hepsi aptal hemen joker kullanıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Gündemi takip etmek gerek ve okuyarak zamanla oluşacak olan bir şey bu birikim..

0|0
    0|0
  • Eğitim,gezme,okuma alışkanlıgı,gündemi takip etme,Bu sekilde gelişir.Birazcık meraklı olmak gerek.Arastırmacı,sorusturmacı ruhu :D

0|0
    0|0
  • Kitap okuyarak ve arastirma yprak tbikide

0|0
    0|0
  • boğaz içi öğrencilerini numara sırasına göre alıyolarmış:D

0|0
    0|0
  • Genel Kültür. Bak şimdi saçma diye gitmediğin filmden bir kesit bile soruyorlar.

0|0
    0|0
  • kim 500 milyarı kazananı görmedim daha..

0|0
    0|0
Yükleniyor...