Film projesinde yer almak istermisiniz?

uzun metrajlı bir film çekeceğim, konu rüyalar ve bilinç oyunları. şu an rüya araştırmalarındayım bayada buldum ocak7 de çekimlerine başlıyorum, oyuncu , yapımcı ve araştırmacı olarak katılmak isteyenler alınacak. tecrübe gerekmiyor zaten eğitmek için alacağım. amacım ülkemizde sinema sektörünün gelişmesi ve gençlerin ortak sorumluluk bilinci oluşması

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Film olunca adını buraya yazın izlicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rüyalar ve bilinç oyunları diye afillemene gerek yok biz Anladık p*rno çekmek istiyorsun. Tamam şaka 🙈😀

Ataştırıyorum, derken? Umarım bol bol Freud okuyorsundur.
    Not: Freud'un tavşanı diye bir Rolün varsa oynamak isterim 😀😀

0|1
    0|0
    • Adam türk kızı istemiyor beybisi

• Zeki mi?

• zeki ya da akıllı biri değil çok asabi. :) evet aynısından. biri o no spoiler

• bobrek. avi

0|2
    0|0
    • yok bobrek, avi diye kosa film var en sevdiğim filmlerden tşkler

• Hic duymadim

Erkekler Ne Diyor 11

• Dostum yönetmenolma yolunda ilerliyotum ve sektörün içindeyim laf olsun diye paylaşım yapma ya sektör gayet iyi durum da hatta adam kaynıyor
    ve sen kimsin ki sektörü geliştirecek kadar adam eğiteceksin bir defol ya :D

1|2
    0|0
    • ha bu arada oyuncu ve yapımcı bulucakmışssın ya burdan popom ile güldüm :D

• Kimmis cok merak ettim ama o yeralti sinemasi insanlari bende yonetmenlik yapiyorum 10 yildir bu sektorde senin gibi sallayanini gormedim yeralti sinemasi ne oglum ne tur sapik fantezilerin soyle.
    ya da hadi ben calismak istiyorum yapimci olarak at senaryoyu konusalim

0|0
    0|0
  • Hollywooda gitmeyi gozum kesmedi kitalar arasi filan sana geleyim bari

0|0
    0|0
  • erotik sahne varsa oynarım

0|0
    0|0
  • nerde çekiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Şu an rüya arastirmalarinda oldugun belli ne yazik ki :)

0|0
    0|0
  • El atmışken afrikayada barış getir

0|0
    0|0
  • vay be. yerli inception ha? merak ettim.
    senaryoyu beğenirsem yurtdışı finans getirebilirim.

0|0
    0|0
    • ok şu an tek eksiğimiz kamera ve. diğer set malzemeleri para yerine bunu bulur isen oda olur. özelden yarın detaylı proje halkında bilgi veririm

• tamam yarın ayrıntılı senaryoyu göndercem sana

• senaryonuz hala gelmedi.

• önce sinopsis okumam lazım. dramatuji belli olduysa rolümü okumalıyım içselleştirmeliyim

0|0
    0|0
  • Pis kokuyor dediğin türk kızlarıda katılabilir mi dayı

0|0
    0|0
  • Oyle deyip sonra hamal gibi kullanmayasin bizi 😃 sunu getir , sunu gotur 😁

0|0
    0|0
    • yoq fazla detay vermim eger oyuncu olacak isen bulunduğun şehirde çirft taraflı yani interaktif kamerayla rolünü yapacaksın

• Ekmek cik az ugrasma. Anladim ben seni 😉

• neyse yeterli başvuru oldu kpnu kapandı artık cevap vermiycem ilgilenenlere teşekkür

Yükleniyor...